Прес-конференція ВО “Свобода”

Учора, 23 листопада, за участю довірених осіб кандидата у Президенти України Олега Тягнибока відбулася прес-конференція всеукраїнського об”єднання “Свобода” на тему: “Передвиборча програма кандидата у Президенти Олега Тягнибока: можливості реалізації в умовах Чернівецької області”.

 Довірені особи по виборчих округах Чернівецької області – Назар Горук, Володимир Нестор, Віталій Мельничук та Віталій Криворучко коротко виклали основні тези програми кандидата у Президенти Олега Тягнибока.

Назар Горук, довірена особа по 204 виборчому округу ( м. Чернівці) відмітив, що процес люстрації є вкрай необхідним для нашої держави.  ” Не може колишній комуніст, який присягав на вірність Лєніну, сьогодні бити себе у груди, запевняючи у своїй любові до Батьківщини. Його батьківщина у Швейцарії, на банківських рахунках”.

Також було звернуто увагу на те, що для нашої області  актуальною  засадою програми О.Тягнибока є необхідність перегляду конвенції про реадмісію, згідно якої після 1 січня 2010 року Україна зобов’язана прийняти непотрібних Європейському Союзові нелегалів з країн “третього світу”. Тож найближчим часом у прикордонних з ЄС областях, зокрема і Чернівецькій, осядуть близько півмільйона нелегалів. І це у той час, як Україна навіть не має програми повернення на Батьківщину власних заробітчан.  А Володимир Нестор наголосив -“Нині ми спостерігаємо винищення українського села. Наріжним каменем програми Тягнибока є побудова справді незалежної України, соціально-справедливої держави через впровадження програми економічного націоналізму та відродження українського села” .

На прес-конференції Віталієм Криворучком був представлений перший номер газети “Свобода Буковини”: “За даними міжнародних досліджень, Україна є однією з найбільш корумпованих країн світу. Програма Олега Тягнибока передбачає докорінну зміну систему влади, у якій не залишиться місця тим ганебним явищам, які ми спостерігаємо сьогодні. Зокрема це стосується впровадження чітких механізмів відкликання народних обранців, судді повинні обиратися громадою”.


Tags: ,