Чернівецька «Свобода» розпочинає акцію «Ні двомовності!»

Чернівецька обласна організація ВО «Свобода» з 6 березня 2010 року розпочинає акцію «Ні двомовності!». Акція має на меті привернення уваги загалу до проблем української мови, зокрема За партнерської підтримки.
Горящие туры в Турцию удобный подбор.
спроб представників Партії регіонів спричинити чергову хвилю утисків української мови.

Ми переконані, що двомовність України не є природнім явищем. Це наслідок понад 300-літнього імперського терору щодо української мови та нації.
Відповідно до світових стандартів, Україна є моноетнічною державою, українці становлять 77,8% населення. Тому в Україні є і буде лише одна державна мова – українська.
Ми наполягаємо, що інтереси етнічної меншини України – росіян (17,3%) не повинні суперечити потребам титульної української нації, загрожувати цілісності та єдності держави. Етнічні росіяни, як і представники всіх інших меншин, зобов’язані володіти державною українською мовою, як володіють державною російською башкіри, татари, чуваші тощо у Росії.
У межах акції проводитиметься збір підписів громадян на підтримку ініціативи ВО «Свобода» щодо ухвалення звернення на найближчих сесіях Чернівецької обласної та міської рад до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Президента з вимогою не допустити прийняття необдуманих рішень, які передбачають утиски державної української мови.
Збір підписів відбуватиметься в обласному та районних центрах області.

***
(с) Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»


Tags: , ,