20 вересня буковинські свободівці заспівали «Червону Руту» на Говерлі

Буковинські свободівці здійснили сходження на найвищу вершину України Говерлу в день завершення 20-го ювілейного Фестивалю «Червона Рута». Заступник Голови Чернівецької ВО «Свобода» з питань ідеології Бабин Руслан напередодні 16 вересня на засіданні обласного Штабу ВО «Свобода» заявив про ініціативу присвятити сходження на Говерлу 20-річчю проведення Фестивалю «Червона Рута».

З великим піднесенням та відчуттям сили українського духу, співаючи невмирущі пісні Володимира Івасюка четверо свободівців автомашиною з державним та свободівським прапорами в неділю зранку вирушили з Клішківців Хотинського району на Івано-франківщину до Говерли.
Погода дуже прихильно поставилася до свободівської ініціативи зійти в цей день на найвищу вершину України. За час сходження пісні Івасюка, які співали представники ВО «Свобода» неодноразово підтримували ті, хто здійснював сходження разом з буковинськими свободівцями, і всі казали, що спів допомагає підніматися.

Зійшовши на Говерлу всі побачили неповторну панораму гірських пейзажів. Україна справді найкраще місце на землі, а на вершині України відчуваєш себе справді щасливим громадянином великої держави. Свободівці на вершині зробили кілька світлин на пам’ять про це сходження. Разом з присутніми на вершині буковинські свободівці символічно заспівали пісню «Червона рута» і задекларували всім присутнім, що це сходження присвячене 20-му ювілею Фестивалю «Червона Рута».

Незабутні враження про сходження на Говерлу надовго запам’ятовується тим, хто це здійснює. Але для чотирьох свободівців, які здійснили сходження присвячене Фестивалю «Червона Рута» все це запамя’тається ще сильніше.

(с) Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»


Tags: , ,