Виставка “Свято буковинських кольорів”


______________________________________
Вже вчетверте чернівчани та гості міста мають змогу відвідати виставку чернівецького Клубу любителів бісероплетіння в Чернівецькому художньому музеї. Клуб з’явився у 2007 році і з тих пір щорічно влаштовує цікаве та неповторне свято всім прихильникам рукоділля.

Відкриття ІV виставки ексклюзивних прикрас із бісеру та напівдорогоцінного каміння, яка носить назву «Свято буковинських кольорів», відбулося 26 травня у виставковій залі художнього музею. Цього разу участь у виставці взяли 20 майстринь бісероплетіння під керівництвом Оксани Каменецької-Садіоглу. Увазі відвідувачів виставки запропоновано близько 150 ексклюзивних робіт. Серед авторів прикрас є як досвідчені та дипломовані майстрині (Оксана Каменецька-Садіоглу, Галина Бурсук), так і їхні молоді учениці та колеги.


______________________________________
Протягом останнього року, від минулорічної виставки «Імперія бісеру», керівник Клубу Оксана Каменецька-Садіоглу прийняла участь у багатьох фестивалях, майстер-класах та творчих проектах в різних містах України, і її діяльність відмічена дипломами та грамотами різного гатунку. Зокрема, пані Оксана посіла друге місце у Міжнародному конкурсі майстрів бісероплетіння в м. Київ, а Галина Бурсук 16 травня, під час урочистого відкриття щорічної виставки-конкурсу «Вишиваний дивотвір-2010», була премійована оргкомітетом цього відомого проекту можливістю провести в стінах художнього музею свою персональну виставку.

Виставка експонуватиметься до 9 червня, і саме в цей день, під час урочистого закриття виставки, традиційно відбудеться майстер-клас, який проводитиме керівник Клубу любителів бісероплетіння Оксана Каменецька-Садіоглу.

Альберт Комарі,

старший науковий співробітник

Чернівецького художнього музею

Діяльність Клубу любителів бісероплетіння

протягом 2009 – 2010 рр.:

Липень 2009 р. – Традиційна участь у Петрівському ярмарку (м. Чернівці)

Традиційний майстер-клас О. Каменецької-Садіоглу в Музеї народно-прикладного мистецтва у Києво-Печерській Лаврі (м. Київ)

Міжнародний конкурс майстрів бісероплетіння (м. Київ)

Благодійний проект «Закохана Буковина» (м. Чернівці)

Музично-мистецький фестиваль у м. Свірж (Львівська обл.)

Фестиваль декоративно-прикладного мистецтва «Карпатський вернісаж» (м. Івано-Франківськ)

Жовтень 2009 р. – Музично-мистецький фестиваль «Червона Рута» (м. Чернівці)

Фестиваль декоративно-прикладного мистецтва «Великдень у Космачі» (с. Космач Івано-Франківської обл.)

Травень 2010 р. – Музично-мистецький фестиваль «Обнова» (м. Чернівці)

Травень 2010 р. – Туристичний фестиваль (м. Чернівці)


Tags: , ,