«Світ чекає саме на твою бізнес-ідею!»


У середу, 2 червня 2010 року в Актовій залі корпусу ЧТЕІ КНТЕУ (1-ий поверх , пл..Центральна, 7) о 10.30 год. відбудеться I Буковинський студентський конкурс «Марафон бізнес–ідей» – регіональний аналог проекту «Акули бізнесу».

Офіційне відкриття: виступи заступника голови Чернівецької ОДА Гайнічеру М.І., директора ЧТЕІ КНТЕУ Ореховської Т.М., декана економічного факультету ЧНУ Нікіфорова П.О., голови тер. управління НБУ в Чернівецькій області Ковча Б.І.

Жюрі та партнери конкурсу: ЧФ ПриватБанк , Головне управління економіки Чернівецької ОДА, Територіальне управління НБУ в Чернівецькій області, Центр підтримки підприємництва в Чернівецькій області Будівельно-господарський гіпермаркет “ЕПІЦЕНТР”, Гіпермаркет “КАРАВАН”, АТВТ “ТРЕМБІТА”, Гірськолижно-туристичний комплекс “МИГОВО”, ТОВ “БОЯНІВКА”, Автосалон “АВТОПЛАЗА”, Туристична агенція “НАВКОЛОСВІТУ”.

На конкурс подано 120 бізнес-ідей від 250 студентів економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ за 3 номінаціями: Інновація, Малий бізнес, Бізнес-план.

Окремо визначатимуться переможці в різних номінаціях:
За галузевою ознакою: Промислове виробництво. Сільське господарство та переробка с/г продукції. Туризм, готельний та ресторанний бізнес, послуги розваги. Освітня діяльність, інформаційні та консалтингові послуги. Оптова та роздрібна торгівлі. Сервісно-обслуговуючі і побутові послуги, послуги зв’язку, рекламна діяльність. Також визначатимуться переможці в номінаціях: Ступінь новизни, ефективність інновації. Соціальне та екологічне значення інвестиційного проекту.

Переможці отримують грошову винагороду: 1 місце – 1000 грн., 2 місце – 750 грн., 3 місце – 500 грн.

Переможець конкурсу (за згодою) матиме можливість отримати кредит у банку, (протягом одного року) на пільгових умовах для реалізації і створення власного бізнесу. В разі його відмови таким правом можуть скористатись призери конкурсу.

Чекаємо! Підтримайте ідеї молодих !

(с) КАФЕДРА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ (Чернівецький торговельно-економічний інститут),
КАФЕДРА ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)


Tags: , , ,