Свірж ’09 / SvirZ ’09 – інформація, програма, банери

Автор – Людмила Мещерякова [ludpunkt@ukr.net]

____________________________________
Сергій Рогов

З 31 липня по 2 серпня 2009 року в селі Свірж Львівської області пройде міжнародний фестиваль культур народів світу.
Старовинний замок 1482 року, парк та костел, неперевершені краєвиди з химерними скелями, розливи ріки з острівцями, залиті сонцем зелені поля, і музика, музика, музика…

На фестивалі будуть представлені музика та література, танці та ремесла, кухні та театральне мистецтво народів трохи не з усіх куточків світу. Вірмени та грузини, американці та японці, угорці та молдавани, французи та естонці, киргизи та ізраїльтяни, алжирці та італійці, поляки та чехи, росіяни та, звичайно ж, українці – ось лише невеличкий перелік тих народів, які ділитимуться з вами часточками своєї душі.

На Вас чекають більше 60 концертів на 3 сценах, літературні, танцювальні та ігрові майдани, десятки майстер-класів та сотні метрів виставкових площ, а також повний спектр послуг для гостей фестивалю, включаючи наметове містечко, паркінг та всі супутні сервіси.

Організатори Фестивалю:
– МГО “Далі буде”
– Продюсерський центр “Габрі”

Співорганізатори:
– Перемишлянська райдержадміністрація
http://www.gabri.kiev.ua/content/view/86/90/lang,uk/

Головна сцена

День 1, п’ятниця 31 липня
18.00 Аулі (Латвія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина)
21.00 ОтВінта (Україна)
22.00 Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німеччина)

День 2, субота 1 серпня
17.00 Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00 Піккардійська Терція (Україна)
19.00 Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00 Mad Heads XL (Україна)
21.00 Пелагея (Росія)
22.15 Здоб ші Здуб (Молдова)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німечина)

День 3, неділя 2 серпня
18.00 AtmAsfera (Україна)
19.00 Юркеш (Україна)
20.00 The Klezmatics (США)
21.00 Cankisou (Чехія)
22.00 Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00 Speed Caravan (Франція)

Рок сцена

День 1
17:00 Село і Люди
18:30 Пропала Грамота
19:15 Флайзза
20:00 Гуцул Каліпсо
21:30 Оркестр Янки Козир
22:15 Юркеш
23:15 Тарас Чубай та гурт “Плач Єремії”

День 2
17:00 Метелики
17:45 Чарзілля
18:30 PoliКарп
19:15 КоралЛі
20:00 Дримбададзига
20:45 Тінь Сонця
21:30 Воанергес
22:15 Фліт
23:15 Воплі Відоплясова

День 3
17:00 Singleton
17:45 Ми100
18:30 Самі Свої
19:15 Quinsberry Shot
20:00 Еренеріа
20:45 Animals’ Session
21:30 YouCrane
22:15 Димна Суміш
23:15 Esthetic Education

Фолк сцена

День 1
13:00 Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00 Транскапела (Польща)
14:45 Контрабас (м. Полтава)
15:30 PoliКарп (Україна)
16:15 Affabre Concinui (Польща)
17:00 Нігунім (Україна)

День 2
13:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30 Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00 Стрибожі Внуці
15:30 Гудаки
16:00 Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45 Конкорд (Україна)

День 3
13:00 Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30 Божичі
14:00 Алтай Кай (Росія)
15:00 Рун
15:45 Verlibena
16:30 Бурдон

Танцювальна сцена

День 1
09:00 Йога
10:00
11:00 Афро-арабський фьюжн
12:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
18:00 Середньовічні танці
19:00 Аргентинське танго
20:00 Східні танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2
09:00 Йога
10:00 Нігунім, єврейські танці
11:00 Бурдон
12:00 Афро-арабський фьюжн
18:00 Рун, ірландські танці
19:00 Середньовічні танці
20:00 Вірменські танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3
09:00 Йога
10:00 Середньовічні танці
11:00 Вірменські танці
12:00 Аргентинське танго
17:30 Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00 Гудаки
19:00 Східні танці
20:00 Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

Духовна сцена, церква біля Замку

День 1
12:00 Конкорд (Україна)

День 2
12:00 Affabre Concinui (Польща)

День 3
12:00 Божичі (Україна)

Театр

Ніч 1
Театр пластичних мистецтв “Академія Руху”. “Лісова п сня” за мотивами однойменної повісті Лесі Українки;

Ніч 2
Театр пластичних мистецтв “Академія Руху”, “Невгасима свічка” за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі Українки Василя Стефаника;

Ніч 3
Театр пластичних мистецтв “Академія Руху”. “Спогади про майбутнє” за мотивами міфів і легенд давньої Скіфії.

Банери:

1 (468х60)

 

2 (180х80)

 

3 (170х240)

 

4 (468х60)

 

5 (190х60)

Svizh Fest

_______________________________________________________________

_______________________________________________________

Автор – Людмила Мещерякова [ludpunkt@ukr.net]


Tags: , , , , ,