Свідоцтва про місію серед диких племен

Автор – Микола Гунько [mykola.soloscriptura@gmail.com]

12-13 червня у Чернівецькому літньому театрі відбувся місіонерський конгрес за участю канадського пастора Себастьяна Цирцереу – директора адвентистской місії в ізольованих місцях планети. Пастор Себастьян побував в 42 країнах світу і свідчив про Христа бушменам Намібії, пігмеям Конго, ескімосам Арктики, остров’янам Вануату в Тихому океані, племенам русла річки Амазонки.

Два дні поспіль більше двох тисяч учасників конгресу мали унікальну можливість слухати дивовижні свідчення про Божих дива, які мають місце у наші дні. Приміром, в Конго один місіонер шляхом до села зустрів шестеро людей з списами. Коли він дізнався від них, що в цих місцях з’явився леопард, то відразу пішов разом з ними на пошуки. Але тільки-но вони знайшли леопарда, всі шестеро кинули списи і кинулися втікати, залишивши місіонера самого. Та з ним був Бог, Який здійснив чудо. В той момент, коли леопард накинувся ззаду на нього, місіонер відчув у собі таку силу, що зкинув леопарда на землю й убив його. Те, що сталося, настільки вплинуло на жителів села, що вони прийняли і місіонера, і вістку, з якою він до них прийшов.

Цікаво, що Бог серед диких племен використовує різні способи передачі доброї вістки. Приміром, уряд Намібії прийняв рішення зробити двохгодинну радіопрограму для бушменів з ціллю зміцнення електорату. Не знаючи мови бушменів, вони знайшли диктора адвентиста, який тільки десять хвилин передавав політичну інформацію, а більшу частину ефірного часу свідчив про Христа.

Пастор Себастьян розповів, що найкращий метод роботи серед диких племен – це метод Ісуса Христа. “Якщо ви бажаєте придбати душі для Бога – станьте друзями для цих людей. Не проповідуйте людям, коли вони потребують води. Спочатку подбайте про їхні потреби, а потім відкрийте їм Біблію.”

Цього року Церква Адвентистів сьомого дня у Чернівцях запланувала провести ще один місіонерський конгрес 3-4 липня.

Автор – Микола Гунько [mykola.soloscriptura@gmail.com]


Tags: ,