SUP media, відкриття офісу в Києві 4 серпня

SUP media – російська компанія, яка кілька років тому придбала блогову платформу livejournal.com (Живий журнал чи ЖЖ); і тоді це зовсім не стало несподіванкою, бо цей ЖЖ, здається, ніде, окрім як в рунеті, популярним уже не був.
Тоді було обіцяно різні “модернізації”, “зміни” тощо, але ЖЖ залишився таким самим ЖЖ, тільки з можливістю логіну через акаунти у соцмережах (твіттер, фейсбук); а з недавніх пір – ще й з постійно “падаючим” доступом. Тобто то ЖЖ уже доступний, то знов заДДОСили, то відновили – і ось у такий райдужний час SUP media проводить “ЕКСПАНСІЮ” (так-так, це слово прозвучало, не я його зараз придумав тут заюзати) на український ринок.

Кілька (фото)звітів, і повертаємось до теми:
http://holy-mozart.livejournal.com/240344.html
http://lolipops.livejournal.com/121353.html
http://trinichka.livejournal.com/165726.html
http://trinichka.livejournal.com/166097.html
http://svetonebo.livejournal.com/1489305.html
http://svetonebo.livejournal.com/1489977.html
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.238654556175455.62953.163396603701251
http://economics.lb.ua/telecom/2011/08/05/109181_ZHZH_v_Kieve_piar_vo_vremya_chumi.html

Можливо, тому й (хоч і було заявлено, що ЖЖ в Україні “динамічно зростає”) говорилося якось навіть більше про www.championat.com (інший проект SUP media), який також збирається активно на український ринок – за кілька років, сподіваються, зможе тягатися з football.ua у “чесній позитивній” конкуренції.
Тому, мабуть, і бігали по Crystal Hall два хлопці у футбольній формі і м’яча коцали.

Що ж дасть новий офіс у Києві для користувачів ЖЖ? Якщо добре і багато подумати – то нічого. Українські користувачі ЖЖ і так успішно користувалися сервісом багато років, відсутність офісу в Києві на це жодним чином не впливала.
Так, зараз зроблять рейтинг (окремий) українських користувачів, будуть, можливо, ще якісь досить цікаві спецпроекти – але все ж цей офіс відкрито скоріше для того, аби бути ближчими до рекламодавців, а не до користувачів.
Платформа неухильно вмирає, і це очевидно;
в Росії ще роблять погоду кілька мегапотужних користувачів, у нас же таких масштабних і не було ніколи; ще кілька разів сервіс якщо “впаде” – серйозні люди перейдуть на інші площадки, і популярності від цього не втратять – вони уже перетнули ту межу де потрібно йти до аудиторії, то вже аудиторія піде за ними куди завгодно.
Разом з тим, вмирати ЖЖ буде довго – а це досі непоганий і досить стабільший бізнес.

Щодо самого формату заходу – коротенька офіційна частина, кілька конкурсів, багато напоїв, гарні закуски; десь так, мабуть, і потрібно проводити подібні презентації.
Подивимось що цей офіс запропонує у найближчі кілька місяців – якщо нічого яскравого, то за нього до нового року уже й не згадає ніхто.


Tags: ,