Київський апеляційний адміністративний суд і Тимошенко

Дивне щось коїться: увечорі напередодні виборів Київський апеляційний адміністративний суд (принаймні, так стверджують на сайті ВО “Батьківщина”) попрацював дуже плідно:
1. встановив, що вдома можна голосувати лише за наявності довідки (повідомлення на сайті Батьківщини про це від 16:37)
2. заборонив вносити зміни у списки виборців у день голосування рішенням ДВК (повідомлення на сайті датоване 01:15!!!)
3. поновив Писаренка на посаді члена ЦВК (повідомлення о 01:55)
4. о 3:30 ранку (!!!) в повному обсязі за нововиявленими обставинами [цікаво, які це обставини виявилися у ніч перед виборами? – ред.] скасував всі попередні рішення про можливість голосування виборців на дому.

Тобто:
1. У ДЕНЬ ВИБОРІВ кардинально міняються “правила гри”. Хто буде перенавчати членів ДВК та спостерігачів? Лиш по Чернівецькій області – 547 виборчих дільниць. Це – зверх 10 000 членів ДВК і стільки ж спостерігачів!
2. Усі повідомлення про це – із одного джерела, на яке усі посилаються; тому достовірність перевірити серед ночі немає жодної: усі просто посилаються на БЮТ (як УП наприклад).
3. У ЦВК заявляють, що абсолютно нічого про усе це не знають, і що ЖОДНИХ документів не отримували. Натомість Тимошенко вимагає (повідомлення від 22:53) від ЦВК негайно зібратися на засідання.

Схоже, уже менш, аніж за годину (ще під час підготовчих засідань ДВК), на дільницях буде бардак і маса непорозумінь з приводу цих голосувань удома з довідками і без.


Tags: