У Чернівцях почав курсувати «Студенський експрес»

З сьогоднішнього дня у роботу буде запущено новий автобусний маршрут, який пролягатиме від студентського містечка до корпусів ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Дана лінія отримала назву «Студентський експрес».

На маршруті працюватимуть два автобуси, які розпочнуть свою роботу, курсуючи між гуртожитками № 4 і 5, поблизу кіосків та навпроти гуртожитку № 1. У найближчому майбутньому там обладнають автобусну зупинку.

«Експресна лінія» охопить 11 факультетів ЧНУ і здійснюватиме тільки три зупинки, виключно біля корпусів університету – на Соборній площі, біля юридичного та математичного факультету, та поруч з резиденцією.

Перший з автобусів розпочинає свою роботу в понеділок, 20 вересня, о 7:40, другий – о 7:50.

«Це дуже добре, що тепер нам не доведеться стояти в тисняві на зупинках, чекаючи маршрутку. Мало того – ще невідомо чи ти туди влізеш. А так – встав зранку, знаєш точний час прибуття автобусу, зібрався, далеко ходити не треба, вийшов і поїхав на пари» – прокоментував новину про впровадження «Студентського експресу» студент Дмитро Минзак, який проживає в гуртожитку №1.

Як висловився асистент кафедри історії України ЧНУ Сергій Добржанський, «Ідея створення цього маршруту прийшла спонтанно. Громадська ініціатива «Сильна Молодь» організувала збір підписів, звернулася до міського голови, який із радістю підтримав проект. Наразі це пробний маршрут. Сподіваємося в майбутньому, що ще будуть рейси від гуртожитків і перед другою парою, а після третьої та четвертої експресом перевозитимуть студентів від корпусів університету», – зазначив Сергій Добржанський.

сайт ЧНУ


Tags: ,