Степан Процюк у Чернівцях 22-23 лютого

22 та 23 лютого 2010 р. у Чернівцях перебуватиме відомий письменник Степан Процюк.

22 лютого він проведе зустрічі зі студентами ЧНУ факультету українськой мови та літератури, а також презентує свої нові книги для школярів молодших класів в середній школі № 5 на вул. Л.Українки о 12 год.

О 17.00 в книгарні “Букініст” на вул. Головній,31 буде проходити автограф-сесія Степана Процюка та презентація його нової книги “Аналіз крові”, яка витримала чималі суперечки.

А 23 лютого відбудуться зустрічі з школярами в ЗОШ № 14 о 10.00 та у гімназії № 4 (вул. Л.Українки,29) о 12.00.Також планується провести зустріч з письменником в музеї В. Івасюка.

Степан Процюк народився 13 серпня 1964 року на Львівщині. Закінчив Івано-Франківський педінститут та аспірантуру Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАН України в Києві. Викладає українську літературу в Прикарпатському університеті. Живе в Івано-Франківську. Дружина Люба також є викладачем літератури в університеті. Сини – Антон і Захар – школярі. Лауреат кількох літературних премій. Окремі твори перекладалися іноземними (польська, російська, німецька, англійська) мовами.

Книги:

«На вістрі двох правд» у збірнику «Нова дегенерація»;
«Апологетика на світанку»(поезії);
«Лицарі стилосу і кав’ярень» (есеїстика;
«Переступ у вакуумі»(повісті);
«Завжди і ніколи»(поеми);
«Шибениця для ніжності»(повісті)
«Серафими і мізантропи»(повісті та оповідання;
«Інфекція»(роман);
«Жертвопринесення»(роман);
«Тотем» (роман);
«Канатоходці» (есеїстика);
«Руйнування ляльки» (роман, ще не вийшов окремою книгою)
Дякую. З повагою, директор книгарні “Букініст”, Марина Лібанова

(c) Марина Лібанова [bukinizm.che@i.ua]


Tags: ,