Книги Володимира Старика у вільному доступі

Не так давно презентовані широкій громадськості книги Володмирира старика “Від Сараєва до Парижа. Буковинський interregnum 1914-1921? / “Між націоналізмом і толерантністю” та «Бажаємо до України!» (В.Старик, О.Добжанський) – тепер у абсолютно вільному доступі на сервісі Google книги!

Прямі лінки:

Від Сараєва до Парижа. Буковинський Interregnum 1914-1921

Між націоналізмом і толерантністю
Бажаємо до України!

Неможливо не відзначити, що книга “Від Сараєва до Парижа …” у книгарнях коштує дуже недешево (150-200 гривень), а “Бажаємо до України!” взагалі не з’являлася на полицях крамниць і якщо не буде перевидання то і не з’явиться.
У вільному доступі такі надзвичайні книги навряд чи десь ще знайдуться: ніхто з авторів такі книги у вільний доступ не викладає або з комерційниих міркувань, або на вимогу видавця.
Звичайно, якщо є можливість – то краще мати справжню книгу. АЛЕ якщо такої можливості немає – то електронний варіант стає єдиною нагодою ознайомитися з цікавими працями (чимало людей, наприклад, студенти, потребують саме електронних варіантів – для використання у своїх письмових роботах); крім того – є можливість завантажити собі на жорсткий диск книгу в PDF-форматі.

Докладніше про ці книги можна прочитати (і побачити фото з презентації) тут:
Володимир Старик “Від Сараєва до Парижа. Буковинський interregnum 1914-1921? / “Між націоналізмом і толерантністю”;
У Києві презентовано книгу Володимира Старика “ВІД САРАЄВА ДО ПАРИЖА. БУКОВИНСЬКИЙ INTERREGNUM 1914-1921?;
Бажаємо до України!;
Бажаємо до України! – тріумфальна презентація.

*********************
За партнерської підтримки:
Все про женский здоровый образ жизни на портале о здоровье Филгуд.


Tags: , ,