Чернівецька область, стан захворюваності, 2 листопада

За минулу добу по допомогу до лікувальних закладів краю звернулася 3321 особа.
Загалом, як відзначив голова обласної надзвичайної протиепідемічної комісії Олександр Грушко, з моменту, коли випадки захворювання почали реєструвати (16 жовтня), захворіла 31 тис. наших краян, з моменту підйому захворюваності (29 жовтня) – 17 тис. 771 особа.

На цю годину в медичні установи краю госпіталізовано 1 тис. 220 осіб, з яких 370 хворих на пневмонію (24 важких хворих, 7 – надважких, які знаходяться в реанімації на відповідній інтенсивній терапії).

Серед загальної кількості тих, хто занедужав на гострі респіраторні захворювання, 120 вагітних, з яких 44 жінки госпіталізовано, 21 жінка хворіє на пневмонію, 3 – у важкому стані та перебувають у реанімаційних відділеннях. Саме такою наразі є епідемічна ситуація в краї, повідомив під час нинішньої селекторної прес-конференції Олександр Грушко.
На жаль, на Буковині сталося 7 летальних випадків, які зумовлені пневмоніями (5 вірусних пневмоній та 2 – бактеріально-вірусні). Що стосується бактеріально-вірусної пневмонії, то вона відрізняється від вірусної тим, що дослідження показують бактеріальну хронічну інфекцію, яка, у зв’язку зі зменшенням імунних сил організму, почала превалювати. Олександр Грушко констатував, що сьогодні епідемічний процес ще не зупинився – він триватиме до кінця тижня. Тому краянам у цей час потрібно бути підвищено пильними до свого здоров’я.


Tags: ,