Чернівці та область, стан захворюваності, 6 листопада, 8:00

Чернівці-місто:

За минулу добу у Чернівцях зареєстровано 1344 випадків ГРЗ, в т.ч. 445 – серед дітей. Зареєстровано також 123 випадки грипу (серед дорослих – 119, дітей – 4) .
За минулу добу госпіталізовано 34 особи, серед яких 21 – дорослі та 13 –діти. Серед госпіталізованих у 24 випадках поставлено діагноз пневмонія ( 18 –у дорослих, 6 – у дітей) .
За минулу добу бригади швидкої допомоги виконали 168 викликів, у т.ч. з приводу грипу та ГРВІ – 84 (44 – до дітей, 40 – до дорослих).
У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії залишаються троє дорослих та одна дитина. Як повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Валентина Тарасюк, за минулу добу у місті зареєстровано один летальний випадок серед госпіталізованих з ознаками застудно-вірусного захворювання. Остаточна причина смерті жінки буде відома після проведення експертизи. В одному з попередніх летальних випадків результати патологоанатомічного дослідження смерть хворого від пневмонії не підтвердили.
Загалом з 16 жовтня у Чернівцях зареєстровано 25227 випадків ГРЗ, в т.ч. 10813 – серед дітей, 1458 випадків грипу ( 83-серед дітей). Від ускладнень померло шестеро осіб. Серед дітей летальних випадків не було.

По області:

За інформацією начальника Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігоря Шкробанця, за останню добу на Буковині захворіло 5 тис. 228 осіб. Загалом, за період зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, в краї занедужало 37 тис. 238 мешканців, з яких 1 тис. 883 – діти до 18 років, 55 – вагітні жінки та породілі. З 29 жовтня до сьогодні госпіталізовано 1 тис. 761 буковинець, з них за останню добу на лікарняне ліжко потрапило 152 особи. Нині в реанімаційних відділеннях лікувально-профілактичних закладів краю перебувають 42 пацієнти, з яких 3 – у надважкому стані.

З початку загострення ситуації щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип 10 випадків вірусних пневмоній завершилося летальними випадками. За словами Ігоря Шкробанця, лікувально-профілактичні заклади краю забезпечені необхідними медикаментами.
Щодо захворюваності медичних працівників, головний медик краю повідомив, що всього з початку епідемії захворіло 1 тис. 157 медиків, з яких 150 занедужало за останню добу. Із загальної кількості захворілого медичного персоналу 302 лікаря, 537 – середній медичний персонал, 318 – інший медичний персонал. З причини захворювання на грип та гострі респіраторні захворювання і їх ускладнення з початку епідемії шпиталізовано 92 медики, з яких 21 потрапили до лікарень за останню добу.

Також варто ознайомитися:

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про необхідність розробки стратегії комплексного проведення імунопрофілактики в Україні. Про це Глава Уряду заявила під час наради з провідними вітчизняними фахівцями-імунологами.
«Результатом цієї роботи, – заявила Глава Уряду, – має стати розробка стратегії проведення імунізації в України. Підсумком цієї роботи повинна бути абсолютно чітко сформована, формалізована і забезпечена стратегія імунізації населення України, як основа запобігання розвитку інфекційних захворювань», – відзначила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, перебуваючи з робочою поїздкою у Чернівцях, відвідала обласну дитячу клінічну лікарню.
Прем’єр-міністр зазначила, що в Чернівецькій області сьогодні одна з найгостріших епідемічних ситуацій в Україні. За її словами, під час візиту урядова делегація поспілкується з головними лікарями та колективами медичних закладів міста, які приймають пацієнтів з ГРВІ, грипом та з підозрою на «каліфорнійський грип». …


Tags: ,