Чернівці, стан захворюваності, 5 листопада, 8:00

За минулу добу у Чернівцях зареєстровано 1599 випадків ГРЗ, в т.ч. серед дорослого населення – 1175, дітей – 424. Зареєстровано також 169 випадків грипу (серед дорослих – 157, дітей – 12) .
За минулу добу госпіталізовано 49 осіб, серед яких 36 дорослих та 13 дітей. Серед госпіталізованих у 33 випадках поставлено діагноз пневмонія ( 30 –дорослих, 3 – дітей) .

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії залишаються троє дорослих,в т.ч. одна вагітна жінка. За минулу добу у місті летальних випадків від ускладнень грипу не було.
За минулу добу бригади швидкої допомоги виконали 213 викликів, у т.ч. з приводу грипу та ГРВІ – 102 (57-до дітей, 45 – до дорослих).

Загалом з 16 жовтня у Чернівцях зареєстровано 23883 випадків ГРЗ, в т.ч. 10368 – серед дітей, 1335 випадків грипу ( 79-серед дітей). Від ускладнень померло шестеро осіб. Серед дітей летальних випадків не було.

Також:

На виконання рішення міської надзвичайної протиепідемічної комісії посадовці Шевченківської районної ради перевірили 882 заклади торгівлі та сфери побуту щодо дотримання маскового режиму. Виявлено, що 67 закладів не дотримуються маскового режиму. Це наступні заклади : магазини «Мама і я», «Прима», « Пасаж», «Тонек», « Взуття,сумки», «Аморе», «Парфуми», «Продукти», «Сандра» на вул.І.Франка, книжковий супермаркет на Соборній площі, магазини «Олімп», «Ніна», «Каскад», « Все по 8 грн.», « Меблі», інтерактивний клуб, готель «Київ»,ТОВ «Ріф-сервіс», продовольчий кіоск на вулиці Головній, магазини «Мультимедіа», «АББА», «Продукти», павільйони «Хлібобулочні вироби», «Табак», «Трикотаж» , кіоск «Союздрук» на вул. Червоноармійській, магазини «Кіндер», «Сантехніка», «Керамічна плитка» на вул.Сторожинецькій та магазин «Тисяча дрібниць» на вул. Канівській, магазини «Вікторія», «Меблі», «Все для дому», «Престиж», «Меблі», «Федя модний», «Аудіо-відео» на пр. Незалежності та магазин «Термотех» на вул. Мусоргського, магазини «Джинси», «Автозапчастини» та салони « Стелсі» і « Одяг» на вул. Стасюка, салон «Марія» та кіоск «Тютюнові вироби» на вул. Комарова, страхова компанія на вул. Південно-Кільцевій, туристичне агентство «СВ-Тур», ПП «Фоті», ТОВ КМ «Трейд», ЗАТ «Інком» на вул.28 Червня, гастроном та магазини «Цісарська скриня», «Світ паркету», « Все по 8 грн.», «Хліб», «Мінімал», перукарня «Катрін», два салон краси на вул. М.Заньковецької , магазин «Євротехбуд» та агентство нерухомості «Буковина» на вул. Б.Хмельницького, магазини «Вікна всім» та «Лідер+» на вул. Гагаріна. На усіх порушників складено протоколи.

(с) Прес-центр МР


Tags: ,