Епідемічні показники по м.Чернівці та області, 12.11.2009

Уважно дивимося нижче оприлюднені дані: у місті Чернівці померла 24-річна чернівчанка (згідно з даними прес-центру міської ради); а прес-служба ОДА стверджує із посиланням на начальника ГУОЗ ОДА Ігора Шкробанця, що летальних випадків від пневмонії за останню добу на Буковині не зареєстровано.

По місту Чернівці:
Станом на 08.00 12 листопада
За минулу добу у Чернівцях зареєстровано 639 випадків ГРЗ, в т.ч. 171 – серед дітей. Зареєстровано також 51 випадок грипу ( серед дітей – 0) .

За минулу добу госпіталізовано 27 осіб, серед яких 17 дорослих та 10 дітей. Серед госпіталізованих у 19 випадках поставлено діагноз пневмонія ( 16 –у дорослих, 3 – у дітей) . Бригади швидкої допомоги виконали 218 викликів, у т.ч. з приводу грипу та ГРВІ –49.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії перебувають 5 дорослих та 2 дітей.

В лікарні швидкої допомоги від пневмонії померла 24-річна чернівчанка, якій за добу до цього провели екстрену операцію з кесаревого розтину. Немовля вагою 1,9 кілограма перебуває у відділенні неонатальної реанімації обласної дитячої лікарні.

Загалом з 16 жовтня у Чернівцях зареєстровано 29584 випадків ГРЗ, в т.ч. 12248 – серед дітей, 1757 випадків грипу (92-серед дітей). Від ускладнень померло 11 людей. Серед дітей летальних випадків не було.

По області:
Як повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, летальних випадків від пневмонії за останню добу на Буковині не зареєстровано [див. вище інформацію від прес-центру міської ради – прим.ред.]. Кількість померлих від ускладнень гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу становить 22 особи. Станом на дев’яту годину ранку, до лікувальних закладів краю з ознаками ГРВІ звернулося 241 особа. Загалом, від 29 жовтня на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип захворіло 55 тис. 324 буковинці, з яких 22 тис. 101 дитина. Загальна кількість шпиталізованих – 3 тис. 998 осіб, з яких 1 тис. 245 – діти. На лікарняне ліжко протягом останньої доби потрапило 12 наших краян.

Аби запобігти подальшому розповсюдженню інфекції та стабілізувати епідемічну ситуацію, в Чернівецькій області тривають обмежувальні заходи, масковий режим, активізовано роботу подвірних обходів, розгорнуто додаткові ліжка в лікувально-профілактичних закладах, проводиться щоденний моніторинг захворюваності.


Tags: ,