Фестиваль стрільби з луку «Срібна стріла»

Автор – Людмила Мещерякова.
Фото – Сергій Рогов, Людмила Мещерякова

Буковина унікальна не тільки власне столицею краю – містом Чернівці, але й багатьма іншими пам`ятками історії. Серед всіх визначних місць необхідно згадати Хотинську фортецю, яка 1 травня дала притулок надзвичайно цікавому фестивалю. В цей день у фортеці поєдналися минуле з теперішнім.

Клуб стрільби з лука «РУНО» (м. Київ), фентезі-клуб “Королівство Вельдрін” (м. Київ) та Чернівецька Обласна Громадська Організація «Громадських Ініціатив» запланували цей фестиваль з метою поширення цього виду спорту серед молоді. Турнір мав неофіційний статус, але серед почесних гостей були і відомі спортсмени – такі як Ліна Герасименко, рекордсмен Олімпійських ігор в Атланті (США), чемпіон Європи, Тетяна Дорохова, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, які нагороджували переможців турніру.

Взагалі, усе дійство пройшло весело, переманило з фестивалю у Космачі чимало постійних відвідувачів, які дивно контрастували своїм етнічним одягом із «клубними» особами, які приїхали на вечірку. Справа в тому, що святковий день середньовічних турнірів та боїв плавно перейшов у нічний парад діджеїв. Дуже пощастило з погодою, похмурий ранок прояснився і дощ не завадив танцювати до ранку.
Дивними мені здалася організація свята, на самому початку, зранку, вхід був вільний, але все ж таки з деяких брали гроші за квитки до фортеці, а надвечір оголосили, що дискотека буде платна. «Вхід» коштував 8 гривень, в лапках слово тому, що входу як такого не було, сцена була розташована на території фортеці, біля церкви Олександра Невського, огорожі також не було і чути, звичайно було звідусіль. Після 18 поміж людей почали шастати бритоголові молодчики у чорному та вимагати купити квитки. Народ, який приїхав відпочити у фортеці і подивитися турнір потроху розсіявся по пагорбах і розбив намети. Звичайно, гроші вдалося зібрати з мінімальної кількості гостей.

Пропоную переглянути фото звіт дійства.

Гості могли подивитися виставу

У внутрішньому дворі замку змагалися лучники


_________________________________

Нагородження переможців

Підростаюче покоління чемпіонів

___________________________________

Японська стрільба з луку – Кю – до. Стрільба-танець

__________________________________________

Мистецтво, медитація

Можна було постріляти з луків

Середньовіччя…


Tags: , , , ,