Володимир Сорокін та Андрій Курков у Чернівцях 29 жовтня

В рамках авторського туру 29 жовтня 2010 року в Чернівці приїжджають російський письменник Володимир Сорокін та його український колега Андрій Курков.

Володимир Сорокін — російський письменник, сценарист, драматург, представник московської концептуальної школи. Один з найпопулярніших сучасних російських письменників. Володимир Сорокін буде презентувати український переклад своїх книг “День опричника” та “Цукровий кремль”.
Андрій Курков – популярний письменник і кіносценарист, живе в Києві, пише російською мовою, при цьому найкраще продається в Європі, а його книги перекладені на тридцять три мови світу! Андрій Курков буде презентувати свій роман “Садівник з Очакова” та нову редакцію книги “Гра у відрізаний палець”.

29 жовтня, у 17-00 в книгарні «Букініст» на вул. Головній,31 відбудеться автограф-сессія обох авторів, на якій буде можливо поспілкуватися з письменниками, купити їх книги та отримати автографи.
А трохи пізніше, в 19-00 в кав’ярні «Гармонія», що на площі Філармонії,10 пройдуть саме презентації нових книжок Сорокіна і Куркова.

(с) Марина Львівна


Tags: , ,