Lviv Social Media Camp 2013 #uasmcamp – презентації, фото, відгуки


Lviv Social Media Camp – один з дуже небагатьох вартих уваги івентів у сфері digital, який проводиться НЕ в Києві. За це ріспект Львову і ріспект Lviv Startup Club. Хоча люду цього разу, здається, було дещо менше ніж я очікував. Вийшло так, що я не відвідав жодного заходу з потоку “SMM для бізнесу”: першу половину дня провів на потоці “BlogCamp і журналістика”, другу – на “Social Media Marketing”.

Uasmcamp цікавий тим, що дорогою до нього вже можеш зустріти в поїзді цікавих людей і мати нагоду з ними поспілкуватися в офлайні (така нагода випадає нечасто). На самому івенті, закономірно, деякі доповіді більш цікаві, деякі менш цікаві. Найбільше сподобались Роман Голубовський, Сергій Пішковцій, Віталій Георгієв, Віта Кравчук і Максон Пуговський.
Ще у вагоні 91 потяга Київ-Львів бачив рекламку мобільного додатку WithMyFriends – але я чомусь не вірю в цей стартап.

Вийшло так, що я модерував перших п’ять заходів на потоці “BlogCamp і журналістика” – тож десь і сам долучився до невеличких організаційних косяків: спікери цікаві, спікерам 30 хвилин мало. Відповідно, попередній затягнув на 10 хвилин, наступний вже на 10 хвилин пізніше розпочав – і також доплюсував до них хвилин 5-10. Врешті-решт до обіду мій потік вибивався з графіку вже на добрих 20-25 хвилин – можливо, десь частково і через це “пропав” круглий стіл “Успішне SMM-агенство”. Треба жорсткіше з часом і ніяких “ще кілька хвилин” чи “ще одне запитання”:)

Потік “BlogCamp і журналістика” був єдиний некомерційний – тож відео з нього вже маємо змогу вільно переглянути (відео з інших потоків будуть доступні десь у серпні-вересні):

Lviv SMCamp 2013 О. Зуб “Власний блог, як хобі, бізнес і …”
Lviv SMCamp 2013 Р.Голубовський “Social Media на службі неправди” (тут обов’язково дивитися початок про фейкового Голубовського у виконанні Петра Нека)
Lviv SMCamp 2013 Круглий стіл “Успішний комерційний блогер” (тут наприкінці про можливий вихід Уаревью в офлайн)
Lviv SMCamp 2013 Богдан Купич “Social Entrepreneurship”
Lviv SMCamp 2013 Ю. Риф’як “Чого я навчився створюючи …”
Lviv SMCamp 2013 Круглий стіл “Успішний Social Media стартап”

Вже багато хто з учасників відписалися про свої враження від івенту, ну й, звісно ж, гуде стрічка твітів за хеш-тегом #uasmcamp:

Багато фото з конференції ви можете побачити тут; презентації можете переглянути тут,

З чернівецьких нікого там не помітив – але якщо хтось був, відзовіться, діліться враженнями у коментах:)


Tags: , , ,