Cкандал у Чернівецькій обласній організації Єдиного Центру

Cкандал у Чернівецькій обласній організації Єдиного Центру.
Керівник секретаріату Михайло Сеничак вигнав екс-працівницю з офісу.
Передмова;
я довго мовчала, але те, що сьогодні сталося, змусило мене заговорити.
Громадськість має право знати правду. Причому сталося це у присутності працівників секретаріату, які зайняли нейтральну позицію. Сталося це сьогодні, 2 березня 2010 року, близько 14-ї години, після того як звільнена за власним бажанням головний спеціаліст з організаційних питань (і не тільки!) Галина Єреміца (наказ №1-К від 01.03.2010), з якою у день звільнення не був проведений повний розрахунок (у відповідності до законодавства), почала відстоювати свої законні права та права трудового колективу.
12 лютого 2010 року написала заяву на звільнення та на вихід з Чернівецької обласної організації Єдиного Центру.
Вчора, 1 березня 2010 року вона написала заяву-скаргу начальнику територіальної державної інспекції праці у Чернівецькій області з проханням допомогти у вирішенні питання щодо невиплати зарплати, яку працівникам секретаріату не платять вже 3 місяці. Варто зазначити, що протягом минулого місяця екс-працівниця неодноразово зверталася як до регіонального, так і до Центрального керівництва Партії, але жодних заходів з їхнього боку вжито не було.
До речі, у вересні 2009 року у Єдиному Центрі виникла ситуація, коли зарплату працівникам не платили 4 місяці — і ця ж Галина Єреміца звернулася на гарячу урядову лінію, після чого зарплату виплатили. Пізніше була проведена перевірка діяльності даної організації, в ході якої були виявлені порушення трудового законодавства.

Сьогодні екс-працівниці бухгалтер робила запис у трудовій книжці та за проханням Галини готувала довідку про суму заборгованої зарплати. Коли пан Сеничак запитав, для якої структури вам потрібна ця довідка, екс-працівниця відповіла: «Для суду», хоча туди вона ще не зверталася. Після почутого Сеничак наказав екс-працівниці взяти речі та негайно забиратися з офісу.
Так швидко зібрати речі екс-працівниця ніяк не могла, адже в офісі дуже багато її особистих речей (навіть меблі, які були надані в безоплатне користування, зокрема стіл, за яким сидить пан Сеничак).
Коли екс-працівниця попросила дати їй можливість зібрати необхідні речі, і що в іншому випадку їй прийдеться звертатися до міліції, Сеничак підвищеним тоном повторив: «Забирайтеся геть!Зустрінемося в суді!». І вона покинула офіс.

Їй не вірилося в те, що це відбувається з нею —людиною, яка стояла у витоків створення організації в області, яка її перереєстровувала, яка сумлінно виконувала свої (і не тільки свої обов’язки), яка віддала неповні 2 роки цій організації, яка в серпні місяці 2009 року була занесена в кадровий резерв на посаду керівника секретаріату обласної організації, у грудні 2009 подана на посаду заступника керівника секретаріату…
І вона допрацювалася…
«Два неповних роки моєї роботи у Секретаріаті Чернівецької обласної організації Єдиного Центру я вважаю втраченими для себе. Не потрібні партійним керівникам люди, які мають свою точку зору, мають свою позицію, не бояться говорити правду та відстоювати свої права. Їм потрібні слуги! А я не хочу бути служницею Сеничака, тому я буду боротися», – заявила Галина Єреміца.

Далі буде…
Галина Єреміца, вільна журналістка, громадська активістка, екс-головний спеціаліст з організаційних питань (і не тільки) секретаріату Чернівецької обласної організації Єдиного Центру, Голова профспілкового комітету секретаріату Чернівецької обласної організації Єдиного Центру.


Tags: ,