Агресивна література в “Українській Книзі”

Владислав Шубєнков – молодий та енергійний поет зі Львова, хоча його рідним містом є Київ. В той час, коли більшість людей прагнуть виїхати з переферії до столиці, – Влад іде проти мейнстріму й виїжає зі столиці до провінції. Що може охарактеризувати краще його як людину, а відтак і поета, який у своїй творчості рухається проти загальної течії.

Владислав Шубєнков найперше відомий нам, як переможець багатьох слем-вечорів в Україні, але в “Literatur Cafe” він відкрився ще й як ліричний поет. Проте, його лірична поезія є стовідсотково чоловічною: без зайвих рожевих патьоків чи трагічних сцен. Власне, це не випадково, адже презентація творчості Шубєнкова відбулася саме на День Захисника Вітчизни, що в тій чи іншій мірі передбачає мужність, яку добре відчули відвідувачі кав’ярні, де все просякнуто літературою.

Наступного разу в “Literatur Cafe” приїдуть одразу 2 поета із Києва та Харкова. Щоб заінтригувати більше скажемо лишень, що це буде чоловік і жінка, хлопець і дівчина, поет і поетка… Наступний Вівторок припадає на 2 березня, а це вже початок весни! Тому присутність їх разом невипадкова! ;-)

Інформаційним партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є Інтернет-портал www.bukovynaonline.com, де Ви завжди маєте змогу дізнатися більше про наші зустрічі та акції, а також подивитися яскраві світлини з цих заходів.
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.

(c) Сашко Горський [sazhko@gmail.com]


Tags: , ,