Штефан Тотт (Stefan Toth) в галереї TRAFIK

21 жовтня о 16.00 в галереї “TRAFIK” Культурно-мистецького центру “Українська книга” (Центральна площа, 10) було відкрито персональну виставку румунського фотографа, офіційного фотохудожника FIAP Штефана Тота.

Завдяки особистому сприянню Валерія Галицького вдалося отримати дозвіл на фотографування фотовиставки та публікування світлин на цих шпальтах:

А тут навіть моє зображення відобразилося..

Ну і кілька фото присвячених “особисто” галереї “TRAFIK” (вона того явно варта!):

Ось тут знайшов офіційного прес-реліза фотовиставки:

Культурно-мистецький центр
„Українська книга”
______________________

Центральна площа, 10, м. Чернівці, 58000
тел. (0372) 58-55-58, факс (0372) 58-54-78

ПРЕС-РЕЛІЗ

У ГАЛЕРЕЇ “TRAFIK” ВІДКРИТО ВИСТАВКУ
РУМУНСЬКОГО ФОТОХУДОЖНИКА ШТЕФАНА ТОТА

21 жовтня о 16.00 в галереї “TRAFIK” Культурно-мистецького центру “Українська книга” (Центральна площа, 10) було відкрито персональну виставку румунського фотографа, офіційного фотохудожника FIAP Штефана Тота.

Штефан Тот (Stefan Toth) народився 9 серпня 1951 року в селищі Теутев, область Біхор, Румунія. Є випускником Бухарестської школи художників-поліграфістів та Європейського інституту художньої фотографії. Фотографією займається з дитинства, з 1967-го – член асоціації фотохудожників Румунії. З 1978 року – член FIAP (F?d?ration Internationale de l’Art Photographique – Міжнародної Асоціації Мистецької фотографії), отримує звання “фотохудожник FIA”.

Штефан Тот є організатором фотоклубу “Нуфарул” в м. Орадія та є його президентом більш ніж 30 років. У 1990 році він створив артфотогалерею в м. Орадія. Також Ш.Тот є організатором та директором Європейської спілки фотохудожників, яка з 2006 року отримала назву “Європейський фестиваль художнього фото”, та організатором міжнародного фотобієнале “Премфото”.

У якості члена журі Штефан Тот постійно бере участь в національних та міжнародних фотосалонах. Є почесним членом фотоклубів Румунії, Бразилії, Пакистану, Японії, Молдови, України та Угорщини. Провів більше 50-ти персональних фотовиставок в фотогалереях Європи, Китаю, Бразилії, Японії.

Через чернівецького фотографа Василя Паладяна Штефан Тот познайомився з фотоклубом “Позитив” і запросив його членів до участі в міжнародних та національних фотовиставках у Румунії. На сьогодні на запрошення Штефана Тота чернівчани вже мали змогу взяти участь у фотовиставці в м. Сучава, а також у Європейському артфотофестивалі FIAP у м. Орадія у вересні 2008 року.

Додаткова інформація –
(050) 968-56-69
Валерій Галицький, фотоклуб “Позитив”

______________________________________

Іще раз величезна подяка особисто Валерію Галицькому за вирішення питання з правами розміщення світлин з фотовиставки публічно!

______________________________________


Tags: , ,