Чернівецький штаб з протидії грипу та ГРВІ інформує

З 2 листопада викладачі Буковинського медичного університету забезпечуватимуть роботу «гарячої лінії» за телефоном 57-15-15. За цим телефоном фахівці надаватимуть консультації щодо профілактики грипу та ГРВІ, поради щодо дій населення в умовах карантину.

Служби таксі, приватних перевізників, які мають бажання допомогти лікувальним установам транспортними засобами, просять звертатися до міського штабу або в міський центр організації пасажирських перевезень за телефоном 551404.

У разі підвищення температури, появи інших симптомів грипу , чернівчан закликають не займатися самолікуванням, не намагатися потрапити до поліклініки, а викликати лікаря додому. Лікувально-профілактичні заклади міста обслуговують та надають допомогу хворим незалежно від місця реєстрації та проживання.

Призупинити роботу непродовольчих ринків на період епідемії рекомендує їх керівникам міський штаб з протидії грипу та ГРВІ. Керівникам продовольчих ринків, підприємств торгівлі, ресторанного господарства рекомендовано запровадити обмеження роботи до стабілізації епідситуації.

Чернівчан та мешканців області просять користуватися послугами ринків, супермаркетів лише за крайньої необхідності, пам’ятати, що відвідувати місця масового скупчення людей можна лише у засобах захисту органів дихання

З 30 жовтня у Чернівцях масковий режим запроваджено у всіх видах громадського транспорту – тролейбусах, автобусах та таксі.

Перевізники попереджені про необхідність проведення після кожного рейсу дезинфекційної обробки салонів автобусів, тролейбусів на кінцевих зупинках маршрутів, постійно здійснювати медичний (санітарний) післярейсовий огляд водіїв.

Усі водії громадського транспорту, незалежно від форми власності перевізника, зобов’язані дотримуватися маскового режиму. Відповідальність за дотримання маскового режиму несе як водій пасажирського транспортного засобу,так і керівник підприємства-перевізника.

Міський штаб закликає чернівчан інформувати випадки порушення маскового режиму водіями громадського транспорту за телефоном 551404, вказуючи вид та номер транспортного засобу, водій якого порушує масковий режим, а також дату та час, коли було зафіксовано порушення.

Усі лікувально-профілактичні заклади міста в умовах епідемії працюють без вихідних, у дві зміни. Заявки на виклик лікаря поліклініки прийматимуть до 17.00, обслуговування хворих вдома дільничними лікарями забезпечуватиметься до 24.00.
Міський штаб закликає керівників усіх релігійних конфесій максимально скоротити кількість та тривалість богослужінь у церквах, а також нагадувати своїм вірянам про необхідність керуватися засобами захисту, дотримуватися усіх необхідних профілактичних засобів в умовах епідемії.

(с) Прес-центр МР


Tags: , ,