Публічне обговорення реконструкції костелу “Серце Ісуса”

19 жовтня 2010 року о 17 год. в Українському Народному Домі (вул.Ломоносова,2) відбудеться публічне обговорення, присвячене проблемам Туризму в Чернівцях та реконструкції костелу “Серце Ісуса”.
Туризм в Україні є важливою економічною галуззю. Щорік Україну відвідують понад 17 мільйонів туристів (18,9 млн. іноземних громадян у 2006), насамперед з Росії та Східної Європи, а також Західної Європи та США.
Храм Найсвятішого Серця Ісуса – одна з найгарніших, найзагадковіших і найзанедбаніших пам’яток у Чернівцях. На відновлення пам’ятки потрібно 4 мільйони доларів.
Ми хочемо привернути увагу громади міста Чернівців та розпочати збір коштів на костел по Україні.
На публічному обговорені запрошені депутати, представники громадських організацій, римо-католицької церкви та представники громади міста Чернівці.

Організатор: Чернівецька Молодіжна Громадська Організація “Фундація Регіональних Ініціатив”.
(c)
Павло Гросул

 • Тетяна

  А без проблеми туризму хіба це питання не є актуальним?

  Треба реконструювати костел “Серце Ісуса” не через майбутні зиски для когось, а відновити культурну спадщину.

  Якщо не змогли зберегти архітектурну цілісність району вулиці Університетської, де встромили комплекс «Сорбонну», що є прикладом стилю «Гроші є і все моє». І як грізно нависає помпезна п’ятиповерхова будівля юридичної академії на вул. Сковороди…

  Боюсь, щоб костел не перетворили на чергову «Сорбонну». В лапках.

 • Павло

  Ми назвали це публічне обговореня Проблемами Туризму,так як "Серце Ісуса" є реакраційною спадщиною нашого міста.Ми хочемо його зберегти.Но зберегти і відревстврувати ми зможимо тільки "Спільними зусиллями".Тож,всі будемо чекати завтра на публічному обговорені.

 • Тетяна

  Щоб тільки спільними зусиллями не перетворити на другу чернівецьку "Сорбонну"…

 • «Ми хочемо привернути увагу громадськості до унікальної архітектурної пам’ятки та розпочати збір коштів на відновлення костелу по всій країні. Закликаємо всіх долучатися — давайте зробимо це разом. Ми і надалі будемо проводити подібні заходи, реалізовувати проекти», — наголосив лідер молодіжної громадської організації Павло Гросул.
  Учасники публічного обговорення зійшлися на тому, що Чернівці мають величезний туристичний потенціал – природній, архітектурний, культурний, людський, адже недарма Чернівці називають «Маленьким Парижем», «перлиною Буковини». «Нам треба постійно працювати над підвищенням туристичної привабливості міста, адже тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто кращим!», — підсумував Павло Гросул.
  (c) Галина Єреміца, вільна журналістка.

  Іншими словами, нічого не вирішили.
  просто представили “Фундацію регіональних ініціатив”, яка вже діє в багатьох областях України – така собі заява про себе і декларація намірів.

  А що там вирішиш? грошей треба на костел, інакше ніяк; а хто їх дасть?

 • Вадим

  так що вирішили?

 • Павло

  Наше завдання було нагадати громадськості про цю памятку архітектури…

 • та про цю пам'ятку вроді як ніхто й не забував.

  але грошей від того на реставрацію костелу аж ніяк не більше.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото