Буковинців запрошують на семінар “Інтернет в готельно-ресторанному бізнесі”

22 листопада 2009 у Івано-Франківську відбудеться одноденний практичний спеціалізований семінар на тему «Інтернет в готельно-ресторанному бізнесі», присвячений методам та інструментам маркетингу, реклами та піару закладів відпочинку, готелів, ресторанів, колиб та садиб через мережу Інтернет.
Інформаційний партнер по Чернівецькій області – Буковина online.

Доповідачі:
Кузема Роман (Київ) – директор Бегун-Україна. Компанія Бегун – входить в трійку найбільших систем розміщення контекстної реклами на сайтах-партнерах в Україні. Досвід роботи на ринку 7 років.
Олександр Сторожук (Миколаїв) – засновник та керівник B2blogger.com. B2blogger – професійне блоговидання про промисловий b2b-маркетинг. Професійний блогер та маркетолог.
Юрій Гладкий (Одеса) – засновник та директор українського агентства цифрового маркетингу (Coxo.com.ua). Професійний інтернет-маркетолог.
Олег Головних (Київ) – директор по маркетингу соціальної мережі Connect.ua.
Микита Сенченко (Київ) – директор з розвитку Українського Гарантійного Агентства (представництва системи WebMoney Transfer на Україні). Власник порталу owebmoney.ru. Провідний спеціаліст в галузі електронних платіжних систем
Олександр Ходорівський (Київ) – керівник порталу Ласун – каталог ресторанів. Портал, присвячений ресторанам, кафе, барам, піцеріям та іншим закладам Києва.
Андрій Стеклов (Київ) – директор навчального центру «Перспектива XXI вік»
Максим Залевський (Івано-Франківськ) – агентство контекстної реклами (aContext.com.ua), автор блогу http://webanalitic.blogspot.com/

Розклад семінару:

Блок «МОЖЛИВОСТІ В ІНТЕРНЕТІ»
9.30 – 10.00 Реєстрація учасників
10.00 – 10.30 Можливості інтернету для розвитку компанії
10.35 – 11.05 Поняття інтернет-маркетингу й можливості, які він надає для компаній у секторі готельного й ресторанного бізнесу.

Блок «ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГУ»
11.10 – 11.40 Інструменти інтернет-маркетингу; можливості інтернету для підприємств із області готельного й ресторанного бізнесу.
11.45 – 12.15 Сайт як інструмент отримання прибутку й оптимізації робочого процесу. Призначення й основні функції корпоративного сайту; завдання, які вирішує корпоративний сайт; що необхідно врахувати при розробці корпоративного сайту ресторану або готелю.
12.45 – 13.15 Методи просування товарів та послуг. Просування бренду

Обідня перерва

Блок «ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД В ІНТЕРНЕТІ»
14.00 – 14.30 SEO – пошукова оптимізація сайтів. Економічна ефективність пошукового просування для сайту ресторану або готелю
14.45 – 15.15 Контекстна реклама та банерна реклама. Особливості інтернет-реклами для готельного й ресторанного бізнесу.
15.25 – 15.55 SMM – маркетинг в соціальних мережах.
16.05 – 16.35 Веб-аналітика: аналіз інформації про відвідачів сайту
16.45 – 17.45 Круглий стіл. Порівняння традиційних видів реклами та інтернет-маркетингу
17.50 – 18.00 Закриття. Підведення підсумків.

У рамках офіційної частини, крім доповідей, пройдуть дебати в рамках круглого стола, присвячені актуальним питанням учасників конференції.
У перервах між доповідями у вас буде чудова можливість поспілкуватися з лідерами ринку Інтернет-реклами в кулуарах.
У програмі заплановані кава-тайми та обідня перерва.

Запрошуються:
1. Власники, керівники, адміністратори та відповідальні менеджери відпочинкових комплексів, ресторанів, готелів, колиб, садиб, та інших закладів.
2. Веб-студії та розробники веб-сайтів – для обміну досвідом та вивчення методів грамотної організації інтернет-представництв: сайтів, порталів, блогів.
3. Маркетологи, PR-агенції, рекламні агентства – для вивчення передових інструментів просування та розповсюдження інформації.
4. Спонсори для організації заходу.

Вартість участі – 300 грн.
Контактна особа по Чернівецькій області – Костинян Микола [bukovynaonline@ukr.net, 0971958410];
прохання контактувати з приводу участі, знижок, додаткової інформації.


Tags: , ,