Корнелій Саїнчук презентував книгу “Веселка над Прутом”

Учора, 19 травня, о 15:00 в приміщенні Чернівецької обласної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка відбулася творча зустріч із Корнелієм Саїнчуком на тему “Творчість – моє життя, мої крила”. В ході якої, зокрема, Автор презентував свою книгу “Веселка над Прутом”.

Корнелій Саїнчук – Голова асоціації діячів духового мистецтва, відмінник освіти України, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. С.Воробкевича, автор книг «Сурми Буковини», «Веселка над Прутом».

Ця книга – про Ленківці: про історію села, про людей, що там мешкали і мешкають, про спортивне, мистецьке, громадське життя громади, про освіту – мабуть, про абсолютно усе!

Валентина Данилюк виконала пісню “Покохала молодого скрипаля”

Привітання від обласної ради

Теплі слова від Остапа Савчука

Подарунки від Тамари Севернюк

Тріо бандуристок – Віра, Надія і Любава, – виконали “баладу про мальви”

Дует гітаристів, дуже гарно хлопці виступили

Традиційна підбірка матеріалів від бібліотеки.

Дуже, дуже багато людей зібралося з приводу такої події – колеги пана Саїнчука, ленківчани, представники спілки художників, спілки письменників; адже видання цієї книги – неабияка подія: багато людей знаходять в ній згадки про своїх родичів, дізнаються про історію Ленківців.
“Я думав, що знаю історію свого села, – зізнався Роман Іванович, ленківчанин, ветеран футболу. – А виявилося, що я її абсолютно не знав!”

Редакція Буковина online приєднується до усіх теплих слів, що прозвучали на адресу Митця, і бажає Авторові подальших літературних здобутків!


Tags: , , ,