Румба із команданте

_________________________________________

Лауреатом VIII літературного конкурсу імені Вадима Коваля визнана студентка 4 курсу інженерно-технічного факультету Чернівецького нацуніверситету Єлена Даскал за поетичний рукопис під назвою «Румба із команданте».

Як винагороду їй вручено наклад книги «Румба із команданте» , яка, згідно умов конкурсу, була видана за кошти міського бюджету.
Журі відзначило також дипломантів літературного конкурсу імені Вадима Коваля. Ними стали Наталія Угринчук, Наталія Єрьоменко, Олена Божик, а у молодшій віковій групі – Оксана Андроник.
Традиційно у церемонії оголошення переможця конкурсу взяли участь імениті гості. Цього року в гостях у літературного конкурсу ім. В.Коваля були відомі письменники, видавці, громадські діячі брати Віталій і Дмитро Капранови, а також колишній чернівчанин Сергій Пантюк – засновник мистецької асоціації «Сокіл», яка у 2001 році стала ініціатором цього молодіжного літературного змагання.
Спеціальними призами від гостей дипломантам стали книги та сертифікати на публікацію на сайті «Інша література».
З часу заснування лауреатами конкурсу ім. Вадима Коваля стали 12 літераторів-початківців, до оргкомітету надійшло понад двох сотень рукописів молодих авторів. До роботи над дизайном книг-переможців конкурсу традиційно запрошуються молоді художники та фотохудожники. Так, у дизайні книги Єлени Даскал була використана фоторобота чернівчанина Івана Паліса.
Довідково. Літературний конкурс імені Вадима Коваля було засновано у Чернівцях в 2002 році відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та молодіжною мистецькою асоціацією «Сокіл».

(c) Прес-центр міської ради


Tags: ,