На Буковині викрито факт привласнення державних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені

З офіційного сайту Служби Безпеки України (www.sbu.gov.ua):

СБ України на виконання указів і розпоряджень Президента України, спрямованих на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося у липні 2008 року на території Чернівецької області, викрито факти привласнення бюджетних коштів посадовими особами однієї з субпідрядних організацій області, задіяних на відновленні доріг комунальної.

У ході дослідчої перевірки із залученням фахівців КРУ встановлено, що посадовими особами субпідрядника у звітну документацію (акти виконаних робіт) вносились завідомо неправдиві дані про закупівлю та перевезення на значні відстані гравійно-піщаної суміші, вибірка якої фактично здійснювалась безкоштовно у спеціально визначених місцях, поблизу об’єктів ремонту.

Таким чином, ділкам вдалось завищити обсяги виконаних робіт на суму майже 2 мільйони гривень.

За фактом привласнення державних коштів шляхом зловживання службовими службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах слідчим відділом УСБ України в Чернівецькій області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Прес-центр СБ України

Цікаво – дійсно хтось понесе покарання, чи справа потихеньку “заглохне”?


Tags: , ,