Рівень захворюваності на грип та простудні захворювання відповідає сезонному

Незважаючи на те, що новий спалах епідемії грипу пророкували на середину жовтня – рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на сьогодні в області відповідає сезонному.
Про епідемічну ситуацію та заходи профілактики з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Чернівецькій області поінформував головний державний санітарний лікар області Олександр Світличний. Рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в області, як зазначив Олександр Світличний, на даний час відповідає сезонному. З 17 вересня по 14 жовтня поточного року зареєстровано 13 тис. 173 випадки захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції, з них найбільшу частку складають діти віком до 18 років. Летальних випадків на території області не зареєстровано.

У порівнянні з попереднім тижнем, кількість хворих зросла на 8%. Зокрема ріст захворюваності спостерігається у Вижницькому, Сторожинецькому, Новоселицькому, Кіцманському районах та у місті Чернівці. В інших районах показники захворюваності знижуються. Як повідомив Олександр Світличний, для контрольованості санітарно-епідеміологічної ситуації краю проведено низку заходів – визначено групи медичного та епідемічного ризику інфікування для проведення їм щеплень проти грипу, запроваджено щоденний моніторинг, затверджено план лікувально-профілактичних заходів із попередження та боротьби з грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями в Чернівецькій області на епідемічний сезон 2010-2011 років. Фахівцями санітарно-епідеміологічної служби проводиться роз’яснювальна робота серед батьків та груп ризику про переваги імунопрофілактики грипу.

Прес-центр ОДА


Tags: , ,