Скандал у Чернівецькому Єдиному Центрі дав результат

Як повідомлялося раніше, працівникам секретаріату Чернівецької обласної організації Єдиного Центру з грудня 2009 року не виплачували зарплату. Але після того, як екс-працівниця Галина Єреміца публічно заявила про це у ЗМІ, результат не забарився.
10.03.2010 на зарплатні картки працівників (та екс-працівників) була перерахована зарплата за грудень 2009 – січень 2010 року. Вже наступного дня 11.03.2010 року була перерахована зарплата за лютий 2010 року та проведено повний розрахунок зі звільненими працівниками. Тобто на сьогоднішній день Чернівецька обласна організація Єдиного Центру повністю розрахувалася зі всіма своїми працівниками та екс-працівниками. Де так швидко було віднайдено кошти, які не могли знайти три місяці, невідомо.

Все нібито добре, всі задоволені, але екс-працівниця Галина не може забрати з офісу своє майно. Тому 10 березня 2010 року вона звернулася до Першотравневого райвідділу міліції з відповідною заявою та дала пояснення (Заява №1281 від 10.03.2010.). Сьогодні дільничний інспектор спілкується з цього приводу з керівником обласного секретаріату Єдиного Центру Михайлом Сеничаком.

Але і це ще не все. Якщо з Галиною і проведено повний розрахунок, то це не означає, що територіальна інспекція праці не буде перевіряти обласний секретаріат Єдиного Центру на предмет порушення трудового законодавства (зі звільненими працівниками розрахувалися 11 березня 2010 року, а повинні були в день звільнення – 1 березня). А порушень там вистачає…І відбудеться це на наступному тижні.

А все могло бути зовсім по-іншому… Відповідальний-безвідповідальний керівник обласного секретаріату Михайло Сеничак дещо недооцінив свою екс-працівницю Галину, загартовану Майданом (хоча сам пан Сеничак знайшов альтернативу «енергії Майдану»). Виявляється, що репутація Чернівецької обласної організації Єдиного Центру і, відповідно, керівника обласного секретаріату Михайла Сеничака коштує 3769 грн. 90 коп…

І нехай інші політичні партії (і не тільки партії), які вчасно не виплачують працівникам зарплату, винесуть для себе урок: будь-якому терпінню настає кінець. Не варто недооцінювати людей – від цього ви тільки програєте. Серед маси завжди знаходяться люди, які готові відстояти свої права. Я – одна з них. Я продовжую боротьбу.

Далі буде…

Галина Єреміца,
вільна журналістка,
громадська активістка,
екс-головний спеціаліст з організаційних питань (і не тільки) секретаріату Чернівецької обласної організації Єдиного Центру

Додатки (клікабельні):

_______________________________________________________


Tags: , ,