Республіка antiMONEYfest, Кам’янець-Подільський, 14-16 вересня

Одразу після нашого Мерідіану – розслаблятися не варто: усього за тиждень із невеличким у Кам’янці-Подільському, схоже, відбудеться дуже цікавий фест із досить незвичною концепцією: antiMONEYfest;
втім, цікавість події – не в цьому “antiMONEY”, а у тих майстрах стріт-арту, які приїдуть, і у тих 500 квадратних метрів стін будинків, які буде розписано:
Під час фестивалю групою художників-райтерів з різних країн світу (Іспанія, Португалія, Росія, Україна, Білорусь) буде зроблено розпис двох будинків, загальною площею 500 кв. метрів. Винятковість проекту полягає у гармонійному поєднанні старовинної архітектури та сучасного вуличного мистецтва графіті.”

Дивимося кілька робіт учасників фесту і розуміємо, наскільки це буде потужно й захопливо:

Крім цього – буде, звичайно ж, і концерт!

Надзвичайно цікаво – цікаво як те все буде, і як насправді виглядатиме оце “поєднання старовинної архітектури та сучасного вуличного мистецтва графіті”

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото