Автоплаза: нова Renault Laguna Сoupe уже у Чернівцях!

В чернівецькому салоні Renault з’явилося довгоочікуване купе класу люкс Renault Laguna Coupe!

Проект сімейства Laguna третього покоління підійшов до одного з найцікавіших моментів – появи на нашому ринку версії Coupe – самої довгоочікуваної серед шанувальників спортивних серійних автомобілів класу люкс.

Є автомобілі, які славляться якістю, інші – безпекою, технологіями та довершеними двигунами або розкішним оздобленням. Але є певний клас автомобілів, де всі ці якості повинні бути присутніми одночасно. Таким по праву можна вважати світ великих купе, часто побудованих на платформах класу D, на якому міцно зосередився бізнес-клас.

Завдяки видатним характеристикам і неймовірно захоплюючому дизайну, Laguna Coupe є безумовним хедлайнером французького автопрому в своєму класі.

Дизайн Laguna Coupe навіяний лініями концепт-кара Fluence. Із різницею всього в один рік між показом епатажного шоу-кара Coupe Concept на Франкфуртському автосалоні 2007 року вийшла готова до серійного виробництва в 2008 році версія Laguna Coupe. Рідко, коли концепт-кар залишається пізнаваний і має загальні риси зі своїм послідовником. Але Laguna Coupe вдалося досягти цього завдяки мінімальним змінам між, здавалося б, фантастичною Coupe Concept і серійною версією. Laguna Coupe має приголомшливі форми в найкращих традиціях спортивних автомобілів, даруючих задоволення від керування своїм шанувальникам. Неймовірно динамічні лінії корми, найгарніший силует, стрімкий розліт передньої оптики і філігранно вписаний виріз повітрозабірної решітки. Такого відмінно створеного купе давно не було в рядах спортивного автомобільного авангарду!

Laguna Coupe постачається на український ринок зі 170-сильним турбованим бензиновим двигуном, що володіє чудовим обертовим моментом в 270 Нм. (Ньютон на метр) всього при 3250 об/хв. (обертів в хвилину) і агрегатується сучасною і налаштованою на динамічну їзду 6-ступінчастою трансмісією Auto Adaptive з режимом ручного управління.

До безпеки та наявності допоміжних систем в Laguna Coupe підхід грунтовний. Уже в базовій комплектації автомобіль оснащується шістьма подушками безпеки, антиблокувальною системою гальм ABS, системою розподілу гальмівних зусиль EBV, системою курсової стійкості ESP, антипробуксовочною системою ASR і системою допомоги при екстреному гальмуванні AFU.

А при купівлі Renault Laguna Coupe – надається можливість взяти кредит терміном до 2-х років при 0% у гривні. Дізнатися більше про програму Renault Finance можна у наших консультантів з продажу, або на нашому сайті в розділі “Кредит“.

Гарантійний термін на автомобіль Renault Laguna Coupe складає 3 роки або 100 000 км пробігу. Гарантія на лакофарбове покриття складає 3 роки, а гарантія на кузов – 6 років від наскрізної корозії.

Вартість автомобіля – 325 000 грн.

Запрошуємо всіх небайдужих шанувальників спортивних автомобілів завітати в чернівецький салон Renault по вул. Коломийська, 1н, (0372) 575-555 та познайомитися із Renault Laguna Coupe по-ближче.

(c)
Віталій Багмет
керівник віділу маркетингу
Автоплаза
8(050)670-58-80
8(068)149-66-04
E-mail: bagmet@avtoplaza.ua
ICQ: 446-222-076
Skype: bagmet.vitaliy


Tags: ,