Реєстрація учасників ЗНО-2011 розпочнеться 1 січня і триватиме два місяці

1 січня 2011 р. розпочинається реєстрація учасників ЗНО-2011.

Вона триватиме два місяці і закінчиться 28 лютого 2011 р.

20 грудня 2010 року в Чернівецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася інструктивна нарада з відповідальними за ЗНО області, на якій працівник Івано-Франківського регіонального центру Оксана Антонівна П’яста розповідала про порядок реєстрації майбутніх абітуріентів.

Процедура реєстрації передбачатиме, що абітурієнт самостійно роздрукує заяву-реєстраційну картку, використавши програму реєстрації, яка буде розміщена на офіційному сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua. Регіональний центр також надасть диски з програмою реєстрації кожному навчальному закладу, у якому є випускники 2011 р. Таким чином, абітурієнт зможе зареєструватися у школі, вдома, Інтернет-клубі тощо.

Після роздрукування та оформлення заяви-реєстраційної картки абітурієнт буде зобов’язаний відправити її до ІФРЦОЯО у комплекті з наступними документами:
• копією паспорта (свідоцтва про народження, якщо 16 років виповнилося після 1 вересня 2010 р., і ще немає паспорта);
• довідкою з навчального закладу для випускників 2011 р. за встановленим УЦОЯО зразком (копією документа про повну загальну середню освіту для випускників минулих років).

Після опрацювання реєстраційних матеріалів ІФРЦОЯО надсилатиме кожному абітурієнту Сертифікат, реєстраційну картку, інформаційний бюлетень.

Прес-служба ОДА


Tags: , ,