Red Mafiya

Сьогодні під час “круглого столу” пан Василь Базів, президент Українського центру глобальних та національних стратегій, професор кафедри глобалістики Міжнародного університету «Україна» – показав широкому загалу книгу “Red Mafiya”, написану кореспондентом Нью-Йорк Таймс Робертом Фрідманом.

Книга, за словами пана Базіва, присвячена кримінальному авторитетові на ім’я Сєва Могілєвіч (Seva Moguilevich, Semon Yudkovich Palagnyuk, Semen Yukovich Telesh, Simeon Mogilevitch, Semjon Mogilevcs, Shimon Makelwitsh, Shimon Makhelwitsch, “Seva”), який досі безуспішно розшукується ФБР.

Так-ось!
Пан Базів каже, що на інавгурацію Ющенка його дружина з дітьми летіла зі Сполучених Штатів саме літаком вищезгаданого пана Могілєвича; і що це задокументовано у цій книзі. І що кілька високопосадовців втратили свої посади через те, що намагалися встановити цей факт.

На запитання де можна придбати таку книгу, пан Базів відповів, що купував у Сполучених Штатах, і вона у нього в єдиному екземплярі.

Але ж є інтернет! Ось, дивимось:

Red Mafiya, у категорії “Non-Fiction Books”, бувша у використанні –
US $24.99+
$15.00 доставка на Україну.

Дороговато, звісно, 40 доларів США – але все одно було б цікаво почитати.

На Amazon.com, до речі, дешевше (як-не-як, Амазон взагалі починався як книжковий онлайн-гіпермаркет, тому воно й не дивно).

А ще – можна в онлайні почитати, або зберегти собі в електронному варіанті:

http://robert-friedman-red-mafiya.blogspot.com/

не надто гарно відформатовано текст – але цьому можна зарадити, використовуючи якись із текстових редакторів.


Tags: ,