Автограф-сесія Ірини Пустиннікової, „8 мандрівок Буковиною”

Автограф-сесія Ірини Пустиннікової відбудеться 26 травня 2010 р.з 16.00 до 18.00 год. в книгарні „Букініст”,що на вул.Головній,31.

Ірина Пустиннікова народилася і живе у Кам’янці-Подільському. Філолог за освітою. З дитинства обожнювала подорожі і мистецтво, пізніше захоплення рідним краєм з хоббі переросло в професію. Автор найстарішого краєзнавчого сайту ua-нету «Замки і храми України» (http://castles.com.ua/). Статті для журналів «Мир туризма», «Карпати», «Фокус», «Панорама», «Світ Карпат», «Большая прогулка», місцевої та всеукраїнської преси. Учасник кількох фотовиставок в Україні та однієї в Бразилії :).

І.Пустиннікова автор кращого з усіх путівників про наше місто «Чернівці для небайдужих” та нового путівника від видавництва „Грані-Т” – „8 мандрівок Буковиною”
Буковина – прекрасна і своєрідна. Мальовничі карпатські краєвиди, незвичайна архітектура, що поєднує у собі, здавалося б, непоєднувані стилі, дивний світ переказів і леґенд зроблять Вашу мандрівку неповторною. Путівник Ірини Пустиннікової не лише скерує Вас до найцікавіших куточків Буковини. Історія краю заструменить джерелами життєвих доль людей, малюючи колоритну картину цього поліетнічного краю. Сподіваємося, що вісім мандрівок у «край Черемоша й Прута» залишаться у пам’яті
незабутніми спогадами.

„Чернівці для небайдужих” – перша, а тому особливо дорога книга”,-говорить І.Пустиннікова. „При її написанні я використала цілий чемодан старих книжок про місто, велику кількість архівних документів та газетних публікацій. Книга чудово проілюстрована фотографіями обдарованого чернівчанина Сергія Осачука.” Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з талановитою та самобутньою людиною!
„Так що запрошую не до зустрічі з Буковиною, а до зустрічей. Нехай вони будуть щасливими” – із інтерв”ю з автором.

(с) Марина Лібанова


Tags: , ,