ПРИБИРАННЯ КОСТЕЛУ ПРЕЧИСТОГО СЕРЦЯ ІСУСА

Субота, 24 квітня о 12:00.

Єзуїтський костел «Серце Ісуса» – є однією з домінант унікального архітектурного ландшафту Чернівців. Сьогодні він ще невідреставрований, але кілька місяців назад його вже таки передали римо-католицькій громаді Буковини.

Чернівці завжди були трохи самоіронічним містом і тому ми вирішили зробити суботник по прибиранню костелу. Суботники були поширеними в радянський час, і саме в радянський час багатий і ошатний костел став приміщенням обласного архіву… Зведено храм 1894 року, а переоблаштовано на новий лад після 1945. Тоді комуністи поділили храм на декілька поверхів.

Щоб ще раз закцентувати свою увагу на цій унікально-величній споруді, ми вирішили влаштувати інтелектуально-культурний вечір у рамках поетичного фестивалю Meridian Czernowitz, де б україно-польські читання перепліталися б з німецькою музикою. Вечір відбудеться 7 травня, ще й символічно напередодні Дня Європи та 115-ої річниці з присвоєння храму імені “Пречисте серце Ісуса”. Але про це трохи пізніше! ;-)

Зараз ми потребуємо Вашої допомоги у прибиранні території костелу! У суботу 24 квітня о 12:00 ми збираємося біля костелу. Долучитися до нашої толоки може кожен бажаючий!
ПРОСИМО ВЗЯТИ З СОБОЮ СВІЙ ІНВЕНТАР ДЛЯ ПРИБИРАННЯ!

http://www.meridiancz.com/

(с) Сашко Горський [sazhko@gmail.com]


Tags: ,