Реклама магазину «Provokateurs» порушує етичні норми

На звернення міської ради щодо відповідності зовнішньої реклами магазину «Provokateurs» вимогам чинного законодавства надійшла відповідь Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Фахівці Нацкомісії дослідили наданий матеріал і дійшли висновку, що зовнішня реклама магазину «Provokateurs» із написом «Для провокації тобі не потрібно…банани…», яка розміщена у Чернівцях, не відповідає вимогам статті 1 Закону України « Про захист суспільної моралі» та статті 7 Закону України « Про рекламу»,оскільки порушує етичні норми і нехтує правилами пристойності.
Відповідно до компетенції Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі надіслала листа до управління у справах захисту прав споживачів у Чернівецькій області для вжиття заходів згідно з чинним законодавством.
Нагадуємо, що зовнішня реклами магазину «Provokateurs», розміщена на вул.О.Кобилянської, викликала обурення чернівчан, депутатів міської ради та низки громадських організацій. Власник реклами, не зважаючи на громадський осуд, відмовився її добровільно демонтувати. Тому було вирішено звернутися до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

(c) Прес-центр МР

************************
За підтримки:
Суперкомфорт! Лучшая гостиница киев Русь! Приезжай к нам.

  • людмила

    единственная креативная и интересная реклама в городе…местному местечковому менталитету не понять никогда

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото