Проста історія (туга за майбутнім): театральна прем’єра

Усі вже мали змогу побачити анонс театральної прем’єри у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені О.Кобилянської під назвою “Проста історія”, що відбудеться 20 та 21 червня, на саме завершення 78-го театрального сезону.

Ось кілька слів про Прем’єру від завліта Театру Наталки Федорович:

Проста історія про життя буковинських людей, які радіють і плачуть, святкують і сумують. Ця розповідь навіяна поезією Віри Китайгородської – сучасної буковинської поетеси. ЇЇ вірші сповнені великої любові до рідної землі, до фольклорного і культурного багатства Буковини.
Головна героїня Надя після багатьох років заробітчанства у Італії повертається додому. Та не надовго. Вона хоче забрати з собою малого сина Сашка і покинути батьківську хату. Ця звістка приголомшує старого дідуся, який виростив Сашка. Що ж має зупинити Надю? Що примусить її замислитись і змінити своє рішення?..
У виставі відтворено колоритні звичаї буковинського краю, його унікальну самобутність. Буковинські пісні, танці та чудова музика поведуть у яскравий світ наддністрянської землі.
Режисер – засл. арт. України Людмила Скрипка
Композитор – засл. діяч мистецтв України Олександр Козаренко (автор музики у виставах «Солодка Даруся», «Сойчине крило»)

Чекаємо на прем’єру!


Tags: , ,