У Literatur Caf? презентують «Промови, що змінили світ»

6 квітня о 18.00 у Literatur Caf? відбудеться презентація унікальних збірників «Промови, що змінили світ» та «Інавгураційні промови Президентів США», виданих Фондом «Єдиний світ». Всі тексти вперше надруковані українською мовою.

Презентація відбудеться у формі дискусії, у якій візьмуть участь викладачі кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Ю.Федьковича, політологи, студенти, представники чернівецького політикуму та громадських організацій.

Комплекти видань Фонду (крім вищезазначених книжок, до них входять збірники «Глобальна фінансова криза: уроки для світу та України» та «Західні виборчі системи: міфи, геополітика і права людини») будуть передані у бібліотеки історичного факультету і кафедри політології та державного управління ЧНУ, а також Буковинського політологічного центру.

Міжнародний фонд «Єдиний світ» сприяє розвитку України як невід’ємної частини світової спільноти, утверджує світогляд «єдиного світу» в міжнародній суспільній свідомості. Фонд є співорганізатором Міжнародних форумів «Європа-Україна» (четвертий форум відбудеться у травні 2010 року в Києві). Голова правління Фонду – народний депутат України Едуард Прутнік.

Інформаційним партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є Інтернет-портал www.bukovynaonline.com, де Ви завжди маєте змогу дізнатися більше про наші зустрічі та акції, а також подивитися яскраві світлини з цих заходів.
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.


Tags: , ,