У театрі нова прем?єра: Як козам роги виправляють, або Приборкання норовливої

Цього разу нас дивуватимуть не просто цікавою обробкою класичного англійського твору Вільяма Шекспіра, а і особливим поглядом на незвичний матеріал.
Режисер-постановник вистави Сергій Архипчук наголосив, що глядача треба „шкрябати”, зацікавлювати, що і постараються зробити артисти у фрашці „Як козам роги виправляють, або Приборкання норовливої”.

Сергій Архипчук відомий своїми оперними та музичними постановками в театрах Дніпропетровська, Києва, Донецька, Львова та інших міст України. Один із ініціаторів фестивалів та конкурсів: “Червона Рута”, “Золота корона”, “Оберіг”, “Тарас Бульба”, “Мазепа-фест”,”День незалежності з Махном”, “Покрова”, “Карпатія”, “Золотий бабай”, “Коронація слова”, унікальних проектів мандрівного театру “Політичний вертеп” та театру поезії “Мушля”.

За словами І.Франка, Юрій Федькович “… викроїв із Шекспірової комедії.. і переніс події у свої улюблені гуцульські гори”. І все для того аби нам, глядачам, життя героїв на сцені не було чимось далеким та відчуженим, а зрозумілою їжею для роздумів.

Творці вистави обіцяють показати незвичні образи, незвичні поєднання. Вічна боротьба чоловічого та жіночого врешті приведе до повної гармонії у коханні.

Театр імені Ольги Кобилянської чекає на глядачів та поціновувачів театрального мистецтва 13 та 14 березня.


Tags: , , ,