Президент підписав ЗУ № 1849-VI «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України»

Учора, 4 лютого, Президент України підписав Закон України № 1849-VI «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України»За партнерської підтримки.
Почти все домены по низким ценам.
щодо організації роботи виборчих комісій.
З приводу чого одразу оприлюднив офіційну заяву:
Закон створював підстави для зриву виборів через неявку членів виборчих комісій на засідання у день голосування.
… Окрім того, можливе затягування у визначенні результатів виборів – через відмову представників одного з кандидатів у комісіях підписувати протоколи підрахунку голосів та встановлення результатів голосування на виборчому окрузі.
Зважаючи і на ці ризики, Президент України прийняв рішення підписати ухвалені Верховною Радою України зміни до виборчого законодавства.
Зокрема, поправки до закону забезпечують механізм реагування на відсутність кворуму виборчих комісій та захисту чесного і прозорого процесу голосування. А відтак, у громадян буде можливість проголосувати, а у виборчих комісій – встановити результати виборів.
… Президент України звертається до офіційних спостерігачів, представників засобів масової інформації із закликом звернути особливу увагу на забезпечення вільної і безперешкодної участі усіх членів виборчих комісій у їх засіданнях.

Цікава річ: Президент підписав Закон з метою забезпечення вільного волевиявлення виборців і недопущення зриву виборів.
Тимошенко ж стверджує, що саме це Президент і спричиняє підписуючи Закон.

Майдан таки неминучий?


Tags: