Частина депутатів міської ради організувала власну прес-службу?

Сьогодні на електронну пошту надійшов такий лист (під ним прізвища 26 депутатів МР):
10:17:17 Депутати Чернівецької міської ради [deputat.cv@mail.ua]Заява депутатів Чернівецької міської ради (заяву буде наведено нижче)

Не заглиблюючись у політичні складові (політика нас наразі не цікавить), важко не помітити й не відмітити нові обриси зв’язків з громадськістю – які вимальовуються на фоні “онлайнизації” Чернівців та області;
суть у тому, що Інтернет дає можливість донести до громадськості свою заяву, звернення (думку тощо) найшвидше; це просто, не вимагає особливих знань (кваліфікації), грошових витрат, людських ресурсів.

Саме звернення:

«Шановний Миколо Трохимовичу!

При розгляді 24 лютого 2011 року питання порядку денного четвертої сесії Чернівецької міської ради VI скликання «Про визначення чисельності виконавчого комітету Чернівецької міської ради VI скликання та затвердження його персонального складу» за згодою депутатів ради о 15.05 год. Вами було оголошено перерву для підготовки пропозицій щодо кількісного та персонального складу виконавчого комітету в порядку ст.ст. 42 та 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Однак в порушення Регламенту Чернівецької міської ради VI скликання Ви не зазначили час, на який оголошується ця перерва.
Оскільки відповідно до вимог частини 3 статті 28 Регламенту Чернівецької міської ради VI скликання максимальний час перерви в засіданні сесії не може перевищувати однієї години, ми повернулись до зали пленарних засідань ради близько 16.10 год. 24 лютого 2011 року. Однак Ви не з’явились і не продовжили пленарне засідання ради.
У зв’язку з цим просимо Вас невідкладно оголосити про закінчення перерви в пленарному засіданні та продовжити четверту сесію Чернівецької міської ради VI скликання, про що повідомити всіх депутатів міської ради.
Депутати Чернівецької міської ради:

Клим М.А.
Чесанов А.А.
Дутчак В.С.
Чинуш В.М.
Зрибнєва І.П.
Максимюк В.С.
Ткач В.І.
НІконов В.М.
Штефуряк В.В.
Кедь В.Є.
Вікнянський О.І.
Редько О.М.
Громадський О.В.
Жаровський В.Я.
Білик Р.Р.
Червінський В.В.
Ткачук Ю.М.
Пскар О.Є.
Мойсюк О.М.
Долгий Є.І.
Незборецький І.В.
Воронка М.К.
Гаєвська М.Ю.
Іванюк М.В.
Романюк І.П.
Багрій В.М.

Зараз, у час “становлення” онлайну як такого в наших краях – мабуть, варто будь-які сфери й аспекти розвитку мережевої діяльності розглядати як позитивні й показові; як такі, що просувають і демонструють визнання “онлайну”; звертаються до нього у вирішенні своїх справ.

Оновлено:
А ось, до речі, й офіційне повідомлення з’явилося;
Що звучить найцікавіше – депутати Чернівецької міської ради звертаються до міського голови через громадську приймальню Чернівецької міської ради…


Tags: