Прем’єра вистави «Туга за майбутнім» пройшла з аншлагом

/Автор – Леся Воронюк (lukia87@list.ru)/

«Туга за майбутнім (проста історія)» – шоста прем’єрна вистава цьогорічного театрального сезону – зібрала аншлаг, якого давно вже не було в театрі, – зізнаються самі актори. На виставі була присутня і голова Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко.

У виставі органічно поєдналися спалахи споминів про минуле та теперішнє життя українців. Довершений сценарій, яскрава сценографія, натхненна музика, освітлення, декорації, костюми – результат роботи всього театрального колективу. У історію про повернення додому буковинки-мігрантки з Італії режисер-постановник Людмила Скрипка органічно вплела вірші та спогади з минулого письменниці Віри Китайгородської.

За сценарієм, молода жінка повертається додому, аби забрати з собою сина і назавжди покинути батьківщину, та якась невидима нитка зв’язку з рідною землею все ж не може розірватися…
У виставі використані етнічні мотиви, зокрема яскраво показано буковинський побут, храмування у селі та похорони. Не оминули автори і трагедії голодомору. Такі сцени вразили не лише майстерною грою акторів, а й значним моральним навантаженням, яке відчули глядачі в залі, тому у багатьох на очах мимоволі з’являлися сльози.

Апогеєм багатьох сцен стали вірші Віри Китайгородської, які читала Заслужена артистка України Лариса Попенко. У виставі вона – ліричний герой, образ сучасного письменника, який до болю гостро і тонко закарбував у своїй пам’яті минуле, так само відчуває сьогодення і тужить за майбутнім. Авторка віршів розповідає, вистава називається саме так, адже українська жінка рідко дозволяє собі бути щасливою, здебільшого вона завжди в роботі, у переживанні і тузі за майбутнє своїх родин і дітей…

Ініціатором вистави став голова Чернівецької ОДА Володимир Куліш, саме завдяки його підтримці «Туга за майбутнім (проста історія)» побачила світ.

По завершенні вистави Катерина Ющенко зауважила, що вражена грою акторів та віршами буковинської письменниці і з задоволенням ще раз відвідає виставу… але вже в Києві.

/Автор – Леся Воронюк (lukia87@list.ru)/

 • Василий

  ну да, конечно, пани Ющенко – весело вот так иногда посмотреть спектакль о жизни простых людей никогда среди таких не обитавши… ЭКЗОТИКА!

  а постановка хорошая.

  слишком, правда, этот вечный украинский трагизм снова на первых ролях…

  в общем, кто еще не видел – завтра еще есть возможность посмотреть.

 • Anonymous

  а как по мне, то это не театр… это убожество, фальши столько , что тошно смотреть и слушать. достойным сцены был только актёр, исполнивший роль діда….дёшево, скучно, "потрясающи" и находки режиссуры.. – Робертино Лоретти и Италия….просто редкостно и неповторимо…ужас. чем дальше, тем хуже всё внашем театре…

 • думки розділилися…:)

 • Дмитро

  мені сподобалося, критикувати завжди просто, а ви зробіть краще, порівняно з іншими виставами театру, ця – сильна, навіть дуже!

 • Anonymous

  после спектакля "Собачье сердце" на сцене нашего театра…. понимаешь уровень… стоит даже хотя бы во ЛЬвов съездить

 • Оксана

  Всем доброго дня! Я из Каменца-Подольского. Очень хотела бы попасть в театр. Но моему возмущению нет предела! Где можна найти театральную афишу на август, сентябрь!!!!

 • І Вам доброго часу доби!

  Справа в тому, що попередній театральний сезон закінчився, а новий ще не почався. Тобто зараз у Театрі показів немає.

  А так – ЗАВЖДИ тут публікуємо заздалегідь усі театральні афіші нашого Театру.

  Ми всі в очікуванні нового театрального сезону, КРІМ ТОГО – восени пройде реґіональний фестиваль "Золоті оплески Буковини" (http://bukovynaonline.com/zoloti-oplesky-bukovyny/)

  Загалом – посилання на актуальну театральну афішу завжди знаходиться тут на сайті у самому верху правої колонки

 • Оксана

  Дякую, за відповідь

 • Пані Оксано, ось подивіться:
  http://bukovynaonline.com/teatr-chervona-ruta-200
  це ще не театральний сезон, але у рамках фестивалю Червона рута’09 передбачено ось такі театральні вистави у театрі ім. Кобилянської – як нашого театру, так і приїжджих.

 • Pingback: Театр їде на гастролі до Києва на запрошення Катерини Ющенко | Буковина online()

 • Дана

  Критика з боку того хто не проникнув проблемою міграції беззмістовна!!!! А ви знаєте шановний критику, в що перетворюється життя, коли мати в намаганнях створити краще жиитя для дитини змушена залишити її і поїхати в делку дорогу з надією на зарабіток???? Впевнена – ні!!! А таких сімей по Україні тисячі, і дана вистава чітко відображає події сьогодення, і майбутніх проблем!!!!!!!!!

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото