Міліція готова забезпечити правопорядок у другому турі


Генерал-майор міліції Георгій Проскурняк

На прес-конференції в УМВС йшлося, у першу чергу, про вибори.
Зокрема, паспорти можна буде отримати (або додати фотокартку за необхідності) щодня і 7 лютого включно з 7 ранку до 20:30.
Працівники міліції за домовленістю з ОВК, стверджує генерал-майор Проскурняк, будуть голосувати за місцем несення служби на підставі паспорту та документа з УМВС, який засвідчує, що особа на цій дільниці забезпечує охорону правопорядку.
Триває службова перевірка і тимчасово усунуто від виконання своїх обов’язків заступника Кельменецького райвідділу міліції – за те, що запросив до приміщення райвідділу голів та заступників дільничих виборчих комісій. “Навіщо – ось це і встановлюємо”.
Як і під час першого туру, УВЕСЬ особовий склад міліції області буде задіяно до виборів.

Також досить багато часу було приділено ситуації з ВКТ “Арго”; де дії міліції видаються абсолютно законними.

Наступну прес-конференцію обіцяно провести у вівторок-середу – за підсумками другого туру.

  • як виявилося, оці домовленості про голосування міліціонерів за місцем несення служби – далеко не у всіх округах було їх досягнено.

    скоріш за все, міліціонери, які несуть службу на території 205 округа не проголосують.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото