Потяг до Яремче

25 липня відбудеться фестиваль «Потяг до Яремче» – місце відпочинку та драйву молодих людей.

Організаторами виступила ініціативна група в складі музичної організації «Shock sound», арт-кафе клубу «Химера», благодійної фундації ім. Короля Юрія та літературного часопису «Потяг 76», а також за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Проведення фестивалю організатори планують на кінець липня, а саме на 25 число.Фестиваль розпочнеться літературною частиною, яку представлятимуть як відомі письменники (такі як брати Прохаськи, Іздрик, Олександр Бойченко, Ірена Карпа, Сергій Жадан), так і молоді літератори (Лесь Белей, Тарас Жеребецький, Андрій Любка, Валентин Кузан).

У фестивалі візьме участь художня група Яреми Стецика, тому кожен учасник фесту матиме можливість отримати на своєму тілі малюнок, який символізуватиме фестиваль.

Також цього року, окрім боді-арту від Яреми Стецика, івано-франківські художники спробують відобразити увесь колорит та дух фестивалю на полотні. Після фестивалю всі ці картини буде виставлено на аукціон для продажу, а вилучені кошти підуть на благодійність.

Щодо інших новинок фестивалю, то варто зазначити, що цього року планується трохи спортивних розваг, а саме проведення богатирських змагань, а також трохи казок та байок від Петра Буяка.

Концертну програму фестивалю можна без сумніву назвати родзинкою фесту, адже там будуть гурти з Білорусії — «Джамбібуб» та «Троица», українські «Цвіт Кульбаби», румунські «Zdob ?i Zdub» та фаворити концерту — «Брати Гадюкіни».

Після концерту все гуляння плавно перейде в українську етно-дискотеку, яка супроводжуватиметься ві-джеїнгом. Також для всіх бажаючих крутитимуть відео-програму. На відміну від минулого року, це вже будуть не фільми, а короткометражні українські мультфільми.

Акредитація для журналістів розпочинається від сьогоднішнього дня і проводитиметься за телефоном 8 (098) 727-93-09 та за допомогою електронної пошти: iryna.malynovska@gmail.com.

У своєму листі Ви повинні повідомити своє прізвище та ім’я, місто і видання, яке представляєте, а також контакти. Таким чином, акредитувавшись, журналісти отримуватимуть розсилання та всі оновлення щодо фестивалю. Відповідальна за акредитацію особа – Ірина Малиновська.

Також відбудеться набір волонтерів для фестивалю, який проводитиметься за уже вказаним номером телефону та електронною поштою.

Контакти


Tags: ,