Новий потяг підвищеного комфорту Тернопіль-Чернівці

2 квітня 2010 року Львівська залізниця призначила новий потяг – дизель підвищеного комфорту №809-810 сполученням Тернопіль-Чернівці.

Поїзд курсуватиме щоденно, окрім понеділка і четверга, і долатиме відстань у 206 км (саме стільки кілометрів колією з Тернополя до Чернівців) за 5 годин 35 хвилин, а зворотній шлях – за 5 годин 46 хвилин. У складі поїзда дизель серії ДР1Ам-190 та три вагони 2-го класу.

Із Тернополя поїзд відправлятиметься о 06-18, проїжджатиме через станції Теребовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Кіцмань та прибуватиме до Чернівців об 11-53. Зворотно поїзд відправлятиметься о 18-37 і прибуватиме до Тернополя о 00-23.

Вартість проїзду у новому поїзді від Тернополя до Чернівців (або зворотньо) становить 27 грн. 37 коп.

Звертаємо особливу увагу пасажирів!!!
Продаж проїзних документів на цей поїзд буде здійснюватися лише у касах на вокзалах та станціях через систему «Експрес»!

Попередній продаж квитків встановлено за 10 діб. Посадка пасажирів у поїзд здійснюватиметься лише за умови наявності проїзного документа.

Залізничники сподіваються, що пасажири вдячно поставляться до такого подарунка з нагоди Великодніх свят і дбайливо користуватимуться новим поїздом.

Прес-служба Львівської залізниці


Tags: ,