Постраждалим від паводку продовжує надходити допомога

Станом на 28 вересня, Буковині для допомоги потерпілим від стихії на благодійні рахунки надійшло 14 млн. 330 тис. 695 гривні, в тому числі благодійна допомога у вигляді субвенції з інших регіонів склала 1 млн. 863 тис. гривень, по 5 тис. гривень від Вінницької області та фінансового управління Любешівської райдержадміністрації (Волинська область), 10 тис. гривень від Артемівського фінансового управління (Донецька область), 50 тис. гривень від Миколаївської облдержадміністрації, 70 тис. гривень від Херсонської облдержадміністрації, по 100 тис. від Львівської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Донецької, Кіровоградської обласних та з бюджету м.Севастополь, 103 тис. гривень від Черкаської облдержадміністрації, 270 тис. гривень з бюджету м. Києва та від Київської міської державних адміністрацій, по 200 тис. гривень від Полтавської і Луганської облдержадміністрацій, 250 тис. гривень від Харківської облдержадміністрації.

На особисте звернення голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва благодійна допомога продовжує надходити як від організацій, державних установ, так і від окремих осіб з різних куточків України й з-за її меж. Так, від фірми «Fischer» (м. Рід ім Іннкрайс, Верхня Австрія) надійшла благодійна допомога у розмірі 1,5 тис. євро. Протягом 28 вересня допомога надійшла від Орiхiвської виправної колонії №88, Городоцької сільської ради, Міністерства закордонних справ України. Кошти надійшли також і від громадян: Чупрун Іллі Васильовича, Дідик Івана Васильовича.
Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв від імені буковинців дякує всім, хто відгукнувся і надав посильну допомогу потерпілим від паводку.

Прес-служба ОДА


Tags: , ,