Бандита затримано. Міліціонерів покарано

Завдяки активній позиції Чернівецької обласної федерації риболовного спорту та Чернівецької обласної громадської організації «Європейський Рух», нарешті розкрито злочин по факту незаконного застосування вогнепальної зброї 7 грудня 2009 року на річці Дністер державним службовцем – рибінспектором Хотинської дільниці Ігорем Панівським, який стріляв картеччю з мисливської зброї по 2-х спортсменах-рибалках. 22 грудня він був затриманий і перебуває в ізоляторі тимчасового тримання – термін перебування санкцією суду продовжено з 3-х до 10 діб.

Неабияка заслуга цих громадських організацій і в тому, що за бездіяльність, непрофесійні дії працівників Кельменецького райвідділу міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності, про що сьогодні прозвітував начальник УМВС України в Чернівецькій області генерал Проскурняк Г.В. перед лідером ЧОГО «Європейський Рух», депутатом Чернівецької обласної ради Вакарюком В.М.
«При об’єднанні громадськості, спільними зусиллями можна навести елементарний правопорядок не тільки на Дністрі чи в Чернівецькій області, а й в Україні». – заявив Володимир Вакарюк. «Наше завдання полягає ще й в тому, щоб 1 січня 2010 року – коли збігає термін утримання під вартою – не допустити, щоб затриманого випустили, враховуючи що це святковий день і судді, який мав би заарештувати злочинця, не буде на роботі», – продовжив пан Вакарюк.

Тому до обласної організації «Європейський Рух» продовжують звертатися й інші громадські об’єднання з метою спільної діяльності по захисту прав та законних інтересів громадян.

Прес-служба ЧОГО «Європейський Рух»


Tags: ,