Подаруй дитині життя

[/// Ювілейна двадцять п’ята акція “Подаруй дитині життя” відбудеться
23 квітня 2009 року о 16:00 на Центральній площі ///]

Сьогодні, 15 квітня, у приміщенні Чернівецького обласного Благодійного Фонду допомоги хворим дітям на рак та лейкемію “Подаруй дитині життя” відбулася прес-конференція на тему “Залучення небайдужих до вирішення соціальних потреб буковинських дітей хворих на рак та лейкемію” (з нагоди другої річниці діяльності Фонду);
в рамках якої було також організовано виїзд до обласної клінічної дитячої лікарні – де представники Фонду передали меблі для дитячого онковідділення.

[/// Ювілейна двадцять п’ята акція “Подаруй дитині життя” відбудеться
23 квітня 2009 року о 16:00 на Центральній площі ///]

“лікування ми вже пройшли, залишилися лиш трошки уколи…”

На запитання журналістів відповідає Михайло Гнатюк, завідувач відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної клінічної дитячої лікарні

Ці діти (лиш уявіть собі!) лікуються по два роки підряд в стаціонарі, і ліки доводиться купувати не з дешевих…

Невеличкий святковий стіл для дітей, а також – великодні подарунки

Михайло Гнатюк, завідувач відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної клінічної дитячої лікарні;
Франц Федорович, голова Фонду (і його засновник), депутат Чернівецької обласної ради;
Володимир Мацьо, полковник, заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області.

Міліція, до речі, одразу долучилася до діяльності Фонду; активно анонсує та бере участь у всіх заходах “Подаруй дитині життя”.
За словами пана Мацьо – Фонд “Подаруй дитині життя” жодного разу не дав нікому підстав думати, що кошти Фонду використовуються не за цільовим призначенням.
“Це фонд, якому довіряють усі; Фонд – якому довіряє міліція”, – зазначив він.

Усі (навіть представники протилежних панові Федоровичу політичних поглядів) мали змогу абсолютно переконатися в тому, що діяльність Фонду – ніякий не політичний піар, ніякий не “проект для відмивання грошей”; і взагалі – НІЩО ІНШЕ ЯК РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ХВОРИМ ДІТЯМ.

За словами пана Федоровича, спочатку планувалася разова акція, ніхто на більше і не сподівався. Та коли виявилося, що є люди, які готові допомогти, що є підтримка, що є перспектива – акції стали щомісячними (завжди проводилися 19-го числа кожного місяця); і в тісній співпраці з лікарями було організовано безпосередню допомогу хворим дітям: так, за два роки роботи Фонду було проведено 24 благодійні акції та два марафони, в рамках чого було зібрано коштів на загальну суму 403,2 тис.грн., закуплено ліків та медприпаратів на загальну суму 99,9 тис.грн., медичного та холодильного обладнання на 18,5 тис.грн тощо.

Особистий внесок пана Федоровича до Фонду складає 80 тис.грн.

Нагадуємо:

[/// Ювілейна двадцять п’ята акція “Подаруй дитині життя” відбудеться
23 квітня 2009 року о 16:00 на Центральній площі ///]


Tags: , , , , ,