Новообраний Президенте, почуйте кожного!

Ми закликаємо нового Президента прийти до людей, на Громадський Форум, ініційований Громадською кампанією Новий громадянин, і сказати українцям Що, Як і Коли він робитиме для подолання кризи та розвитку України.
Запрошуємо новообраного Президента Віктора Януковича 5 березня в Український Дім у Києві дати відповіді на найважливіші для України питання. Ми свідомі того, що, голосуючи на виборах, наймаємо Президента на роботу. Ми, українці, платимо йому зарплату. І тому вимагаємо відповідей на головні питання розвитку країни від нового Президента безпосередньо:
– Як подолати тотальну корупцію в державі?
– Які економічні реформи потрібні?
– Якою буде зовнішня політика?
– Як буде реформовано систему охорони здоров’я?
– Як побудувати конкурентоспроможні систему освіти та науки?
– Як зробити суд чесним та доступним?
– Як вдосконалити виборчу систему та модернізувати владу?
– Як забезпечити обороноздатність країни?
– Як вийти з екологічної кризи?
– Як реформувати молодіжну політику?
Наша мета – аби Форум став новітньою традицією у стосунках суспільства і влади. Результатом Форуму має стати започаткування конструктивного діалогу між новообраним Президентом і суспільством. Публічні відповіді лідера країни дадуть відлік реалізації нової концепції розвитку країни і стануть предметом подальшого жорсткого громадського моніторингу з боку суспільства.
Цю ініціативу вже підтримали громадські діячі, журналісти, експерти, митці, вчені, студентство. Організація Форуму відбувається на громадських та волонтерських засадах.
Організатором Форуму є Громадська кампанія Новий Громадянин. Це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива www.newcitizen.org.ua. Її учасниками є близько 40 НЕЗАЛЕЖНИХ відомих громадських організацій.
Аби Президент не зміг проігнорувати Форум, українці організовують загальнонаціональну акцію у кожному обласному центрі 24 лютого о 12:00 за участі медіа.
У Чернівцях акція відбудеться на Центральній площі біля пам’ятника Т. Шевченку.
Під час акції кожен запросить Президента на Форум, звернувшись до нього із закликом: «Новообраний Президенте, почуйте нас: (своє питання, наприклад, Як забезпечити гідний рівень медицини для людей?).
Акція в кожному місті буде знята на камеру та вивішена на Ютюб, а також з’явиться в засобах масової інформації. Запрошення на Форум буде передано новому Президенту після загальнонаціональної акції.
З додаткових питань можна звертатися:
Володимир Старик, голова товариства «Український Народний Дім в Чернівцях», тел. (0372)528059 або 0503740705, email V_P_Staryk@mail.ru


Tags: , , ,